Dzieciaki..

Forum publiczne do dyskusji na wsze tematy

Moderator: kruku

Postby Guest » Fri Jan 02, 2004 2:02 pm

Niewiecie może o jakimś takim bractwie gdzie przyjmują dzieci(13lat) albo chociaż nauce szermierki historycznej???
Guest
 

Postby robroj » Fri Jan 02, 2004 3:15 pm

hmm powiem tylko, ze w Gwardji brakuje mlodych ludzi do czyszczenia blach rozwazamy propozycje opola ktore dorobilo sie tego talatajstwa okolo 13 sztuk i zaproponowalo dzierzawe:)
a powaznie.. pytanie nie jest takie glupie... w gwardji nie ma problemyu wieku gdyz czesc dziewczyn jest wlasnie w wieku 15-16 lat...
"Only Imperial stormtroopers are so precise"
robroj
 
Posts: 215
Joined: Fri Jul 04, 2003 1:00 am
Location: Jelenia Góra

Postby Arbor » Fri Jan 02, 2004 3:29 pm

Tylko, ja bym tam nikogo do Gwardyji nie posyłał - to bezbożnicy! Powiadają na traktach, że Robroj ze swym giermkiem nago biega po Muzeum :]]]


;]

no offence!

;]

my mamy 11 młodych ludzi, którzy proszą by móc polerować moje blachy

- LECZ NIE KAŻDY - powiadam podniesionym głosem - MOŻE DOST!PIć TEGO ZASZCZYTU!!!


:] pozdro!
Arbor
 
Posts: 44
Joined: Thu Nov 13, 2003 1:00 am
Location: Janowice Wlk.

Postby robroj » Fri Jan 02, 2004 11:24 pm

ee tam od razu bezboznicy.. chwalimy pana i Maryje Panne za kazdy lyk alkocholu, butelke oraz buklaczek... a wcale nie bylem goly - jesli mowa o sylwestrze tylko w podkoszulce... i w normalnych dlugich spodniach...
"Only Imperial stormtroopers are so precise"
robroj
 
Posts: 215
Joined: Fri Jul 04, 2003 1:00 am
Location: Jelenia Góra

Postby Arbor » Sat Jan 03, 2004 1:59 am

Moje uszy słyszały co innego.

No nieważne :smile:

Twój giermek był nagi - temu nie zaprzeczycie Robroju, bowiem widziałem go jak przeprowadzał starą babcie przez ulicę!!! (zapewne prowadził ją do swego domostwa, by tam czynić z nią nieprzyzwoitości, jak mu jego pan nakazał :wink:
Arbor
 
Posts: 44
Joined: Thu Nov 13, 2003 1:00 am
Location: Janowice Wlk.

Postby Guest » Mon Jan 05, 2004 10:52 am

Hmmm. I wziąść takiego trzynastolatka na impreze do Bolkowa? Wieczorem po turnieju trzeba by go wyprawić do domu...

PROSZę O REJESTROWANIE/LOGOWANIE SIę LUB PODPISYWANIE! - moderator
Guest
 

Postby pycek » Tue Jun 08, 2004 9:00 pm

moim zdaniem młodzi ludzie w wieku13 do 16 lat są potszebni i to bardziej niż sie wam wydaje !!!
a chociaż by dlatego że: w jakiś upalny dzionek ma być turniej to kto będzie latać po "napoje chłodzące" do sklepu rycerz w pełnym uzbrojeniu? nie!!! ten który zrobi to najszybciej i niebędzie mu to sprawiało zbyt dużego problemu czyli :"młodziki"
pycek
 
Posts: 5
Joined: Tue Jun 08, 2004 1:00 am
Location: kamienna góra

Postby Arbor » Wed Jun 23, 2004 7:18 pm

Taaa... Młodzi potrzebni... Tak.

A czasem gdy trzeba prosięcie, lub jakowegoś jelenia na rożnie upiec, to kto to będzie obracał? RYCERZ (zajęty walką, lub piciem)? JEGO KOBIETA (zajęta w tym momencie czyms niezbędnym albo bardzo pilnym :wink:? GIERMEK (zajęty w tym momenciem polerowaniem blach i cerowaniem nogawic swoich i swego pana :wink:?

No!
szczerozły husyta...

0-800-pale-i-gwalce
Arbor
 
Posts: 44
Joined: Thu Nov 13, 2003 1:00 am
Location: Janowice Wlk.

Postby Saiden » Tue Sep 21, 2004 10:56 pm

dzieńdobry...ja jestem zainteresowany trafieniem do waszego bractwa... w najblizszym czasie postaram sie trafić na wasz trening....i chocby i miałbym czyścić wasze blachy :smile: a latek mam siedemnaście to mi dziewanny nie straszne :smile:
Saiden
 
Posts: 1
Joined: Tue Sep 21, 2004 1:00 am
Location: Jelenie Góra


Return to Karczma

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests

cron