gollumowe kocyki

Forum publiczne do dyskusji na wsze tematy

Moderator: kruku

Postby gollum » Wed Jun 09, 2004 7:08 am

Witam wszystkich milosnikow puchatych gollucykow. tak jak napisalem na ksiedze z dawnej partii pozostaly wzory: 1, 2 i 4. tylko tutaj prosilbym sie w miare szybko decydowac bo zaniedlugo moga do norwegii pojechac razem z kakajem i juz stamtad nie wrocic:( wiec potrzebowalbym juz miec potwierdzone kto jaki i na kiedy zeby je uchronic przed oblesnymi wikingami;)

swoja droga po ile sa te wyczesane ponczoszki? i czy robicie jeszcze inna damska bielizne?
User avatar
gollum
 
Posts: 36
Joined: Tue Jun 08, 2004 1:00 am

Postby gollum » Wed Jun 09, 2004 7:11 am

jakby sie urocze panny w miare szybko zdecydowaly to moze bylaby szansa by te kocyki razem z krukowym dostarczyc.
buziaki
User avatar
gollum
 
Posts: 36
Joined: Tue Jun 08, 2004 1:00 am

Postby kruku » Wed Jun 09, 2004 7:17 am

co do pończoch, w kramie trza ciepnąć (...) i objawią się szczegóły cenowe..

z tego co wiem bielizne też szyją, full service (no, oprócz koronkowych stringów).

pzdr
kru
--
.
User avatar
kruku
 
Posts: 3214
Joined: Tue Feb 25, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby Gnom » Wed Jun 09, 2004 9:03 am

Witaj Gollumie!

Mam do Cię pytanko... może tak bardziej z ciekawości... o jakież znowy kocyki chodzi?

Czy mógłbyś mi napisać cóś więcej?

Pozdrówka dla najlepszego Żydka jakiego dotąd widziałem :wink:

Kruku: w sumie możnaby do kramu wrzucić i inną bieliznę, którą Netka robi, jak koszule, giezła, pantalony czy też majtki...
User avatar
Gnom
 
Posts: 700
Joined: Fri Sep 05, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby gollum » Wed Jun 09, 2004 3:07 pm

wejdz na freha do targowiska i tam mozna zobaczyc kocyki w pelnej krasie - pokazywalem takze swoj kocyk tuz przed wyjazdem z zamoscia.

w ramach promocji dorzucam do kocykow gollumowa niespodzianke do wszystkich obecnych zamowien wiec kruku boj sie:D
User avatar
gollum
 
Posts: 36
Joined: Tue Jun 08, 2004 1:00 am

Postby Gnom » Wed Jun 09, 2004 6:25 pm

Dzięki Gollumie... właśnie widziałem :wink:

ćliczne... mam tylko nadzieję, że będziesz miał kiedyś i następną dostawę... teraz w kasie pustki :sad:

...może trzeba by jakiegoś Żydka oskubać :wink:
User avatar
Gnom
 
Posts: 700
Joined: Fri Sep 05, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby gollum » Wed Jun 09, 2004 10:51 pm

niedlugo pojawia sie zdjecia specjalnych niespodzianek do kocykow :grin:
dostawa nastepna jest 23 czerwca a potem tuz przed grunwem
User avatar
gollum
 
Posts: 36
Joined: Tue Jun 08, 2004 1:00 am

Postby gollum » Mon Jun 21, 2004 12:39 pm

kruku juz sa wasze kocyki - kiedy mam je tajnemu wyslannikowi przeslac?
User avatar
gollum
 
Posts: 36
Joined: Tue Jun 08, 2004 1:00 am

Postby kruku » Mon Jun 21, 2004 1:09 pm

tajny wysłannik wraca do wawki we wtorek dopiero. dałem monice twój telefon, tobie dam namiar do niej jak tylko go znajdę..

acha, z dwojga dobrego my wolimy świnkę :razz:
User avatar
kruku
 
Posts: 3214
Joined: Tue Feb 25, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby gollum » Mon Jun 21, 2004 2:46 pm

ok a jakie zwierzatko do drugiego kocyka tego szarego calego? moze sowke - bedziecie mieli sie czym bawic wspolnie:P
User avatar
gollum
 
Posts: 36
Joined: Tue Jun 08, 2004 1:00 am

Postby gollum » Wed Dec 08, 2004 1:07 pm

Hej. nie wiem czy dotarla do was wiesc o Gut Geszeft Klubie? jesli nie to zapraszam do targowiska na freha.
tak sie dziwnie sklada ze prawie caly WKS nalezy do niego;)

sowja droga robie nowe zamowienie na kocyki - beda 15 stycznia. wiem ze Panczo i Sawa swego czasu rozwazali zakup ich - teraz bedzie dobra okazja bo mozecie kupic po klubowej cenie 169zl.

no i zapraszam do lektury 3 czesci gollumoura;) na razie w wersji pdf (netka i gnom juz maja) a juz wkrotce na Bagrittonie

co do kocykow o ktorych mowil mi na warchole Tomek to jednak dalej nie jest potwierdzone ze sa one cale na welnie (na zdjeiach nie widac ich wykonczenia) i jak sprawa sie ma z ich jakoscia. jakbyscie mieli jakis blizsze info na ich temat to bylbym wdzieczny za podzielenie sie.
User avatar
gollum
 
Posts: 36
Joined: Tue Jun 08, 2004 1:00 am

Postby Monia » Wed Dec 08, 2004 2:51 pm

Gollumku
To skoro prawie cala kompania nalezy do Twojego klubu to prawa marketingowe wymagają jakiegos nas wynagrodzenia :smile:
a może wrzucisz tu swojego linka do klubu ?
Pozdrawiam !
User avatar
Monia
 
Posts: 742
Joined: Wed Aug 18, 2004 1:00 am

Postby Monia » Wed Dec 08, 2004 2:55 pm

AAAAAAAaa i poprosze prenumeratkę Gollumoura na priva miete@poczta.onet.pl
User avatar
Monia
 
Posts: 742
Joined: Wed Aug 18, 2004 1:00 am

Postby Tomek » Wed Dec 08, 2004 9:19 pm

co do kocykow o ktorych mowil mi na warchole Tomek to jednak dalej nie jest potwierdzone ze sa one cale na welnie (na zdjeiach nie widac ich wykonczenia) i jak sprawa sie ma z ich jakoscia. jakbyscie mieli jakis blizsze info na ich temat to bylbym wdzieczny za podzielenie sie.

daj sobie spokój z tą wiadomością nie zawracaj sobie nią głowy, ja i tak nikomu o tym nie mówiłem i raczej nie powiem na pewno
User avatar
Tomek
 
Posts: 2404
Joined: Tue Aug 26, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby gollum » Fri Dec 10, 2004 12:14 pm

Gut Geszeft Klub
http://www.freha.pl/viewtopic.php?t=5937

Gollmuour
http://www.bagrit.ires.pl/kramy/gollumour.php

Tomku ja tylko nadrabiam zaleglosci bo obiecalem to sprawdzic, poza tym sam ciagle szukam nowych zrodel pod katem "eksportu" na zachod. wiec jakbyscie cos przypadkiem wiedzieli to bede wdzieczny za info.

a tak przy okazji co z tymi maskami i glowniami do szpad? masz jakies namiary Tomku?

dodatkow ma dla was super wiesc: jako czlonkowie GGK macie znizki u Netki na ponczoszki i stroje! cieszyce sie;)?
User avatar
gollum
 
Posts: 36
Joined: Tue Jun 08, 2004 1:00 am

Next

Return to Karczma

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests

cron