opole - Bierkowice -2004

Forum publiczne do dyskusji na wsze tematy

Moderator: kruku

Postby robroj » Sun Jul 04, 2004 4:10 pm

witam.. w sobote rozmawialem z Andrzejem z Opolskiego Bractwa... zapowiedzial ze zaproszenie na bolkow wysle ale prosi abysmy jak naszybciej wyslai mu potwierdzenie z liczba ludzi jaka sie zjawi na turnieju.
i Tutaj pytanie.. czy WKS chce jechac osobno? i czy jelenia gora tez osobno? prosze tez podac mi od razu potencjalna liczbe osob oraz adress pod jaki Andrzej mialby wyslac zaproszenie.
rozumiem ze termin na najblizsza niedziele bedzie wystarczajacym terminem.
przypominam tez ze na festynie w bierkowicach odbedzie sie slub... mile sa widziane jakies prezenty.. wiec jelsi pojedziemy razem to wyjdzie nas to taniej jak sie zrzucimy wszyscy... czys ie myle?

czekam na opinie

robrojek
"Only Imperial stormtroopers are so precise"
robroj
 
Posts: 215
Joined: Fri Jul 04, 2003 1:00 am
Location: Jelenia Góra

Postby kruku » Mon Jul 05, 2004 7:05 am

lepiej osobno - łącznie jest nas za dużo
(zazwyczaj zapraszają do 10 osób z jednej ekipy).

pozdrówka
kruku
--
.

PS. prezent możemy dać razem, macie jakiś pomysł?
User avatar
kruku
 
Posts: 3214
Joined: Tue Feb 25, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby robroj » Mon Jul 05, 2004 7:05 pm

jak rozmawialem z Andrzejem to nie bedzie problemu jak przyjedziemy wszyscy pod bolkowem... poza tym wtedy wyjdzie nas taniej "zrzuta " na prezent - a co do samego prezentu to ie amm pojecia... :sad:

rojek
"Only Imperial stormtroopers are so precise"
robroj
 
Posts: 215
Joined: Fri Jul 04, 2003 1:00 am
Location: Jelenia Góra

Postby robroj » Mon Jul 05, 2004 7:32 pm

a wpadlem na pomysl prezentu drobnego - moze noz z damasku? - to jest w granicach 300-400 a jak sie srzucimy wszyscy to wyjda naprawde smieszne pieniadze.. warto by sie skontaktowac z miskeim. - on mial u siebie na straganie kilka nozy... ja mam kontakt do Bartka - email ale on powiedzial ze poczte sprawdza nieregularnie... jak ktos ma jakis inny pomsysl to smialo:) nie krepujcie sie kochani:*

rojek
"Only Imperial stormtroopers are so precise"
robroj
 
Posts: 215
Joined: Fri Jul 04, 2003 1:00 am
Location: Jelenia Góra

Postby madeleine » Mon Jul 05, 2004 7:53 pm

Nóż z damasku jako prezent ślubny? Chyba pekne ze smiechu...dla niego czy dla niej? nie lepiej dwa noze zeby był równy podział sił? :grin:
User avatar
madeleine
 
Posts: 97
Joined: Thu May 01, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby Tomek » Mon Jul 05, 2004 8:55 pm

a kto się żeni bądź wychodzi za mąż, i czy Bierkowice są 7 -8 sierpień?
bo jesli tak to mnie nie będzie, niestety i przepadnie mi prawo pierwszej nocy , ech życie!
User avatar
Tomek
 
Posts: 2404
Joined: Tue Aug 26, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby robroj » Mon Jul 05, 2004 10:34 pm

Madlen - zjawo boska - ja tylko rzucilem luzna propozycje.. bo poza nozem z damasku przyszly mi na msyl tylko kieliszki krysztalowe - moja siostra takie dostala na prezent slubny... ladne sa i gustowne:) - wiec zamiast szydzic ze mnie urodziwa niewiasto wymysl cos sama :sad:

Tomku - poledam lektore frehy - kalendarium 2004 - festyn w bierkowicach:) dla leniwcych powiem ze to slub Tomka z..? nie pamietam iniemi tej nieszczesnej niewiasty :>
a termin to 6-8 sierpnia.

dalej czcekam na propozycje :smile:
"Only Imperial stormtroopers are so precise"
robroj
 
Posts: 215
Joined: Fri Jul 04, 2003 1:00 am
Location: Jelenia Góra

Postby madeleine » Tue Jul 06, 2004 4:15 pm

... a chocby duży kufer małżenski (skrzynia):)
User avatar
madeleine
 
Posts: 97
Joined: Thu May 01, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby robroj » Wed Jul 07, 2004 12:49 am

och moja kochana madlen :smile: wiedzialem ze zakup Ciebie od Misia (ja mam dni nieparzyste pamietasz? :> a misiek parzyste.. :smile: ) byl strzalem w dziesiatke.
Bardzo dobry pomsysl.. tylko gdzie takie cos dostac? mzoe ktos moze zrobic? moze amper? a okucia i zdobienia moglby zrobic Tomek Ożóg z Legnicy... - co wy na to? ja jestem za pomyslem madlen - BTW madlenm - bedziesz na grunwladzie? :grin:

rojek
"Only Imperial stormtroopers are so precise"
robroj
 
Posts: 215
Joined: Fri Jul 04, 2003 1:00 am
Location: Jelenia Góra

Postby madeleine » Wed Jul 07, 2004 9:51 am

Drogi Robroju! Nie będę na Grunwie bo nie mam jak na Grunwald dojechac, ot co. Mialam jechac z Łodzi ale z wiadomych ogólnie względów nie pojade.
Kufer najlepiej chyba od Ampera, z ładnymi okuciami i odpowiednim kluczykiem:)
Z innych pomysłółw to jeszcze duże lampki kakaja- sa odpowiednio drogie jak na prezent (mowie o tych kilkuswieczkowych)
Co do dni nieparzystych to bardzo chetnie, miesiące z reguły maja wiecej dni nieparzystych a akurat w te dni kupuję zwirek dla mojego kotka i wiesz, nie ma mi kto go przyniesc do domu...:grin:
swoja drogą moglbys czasem sie na gg pojawic: moj: 3001899
User avatar
madeleine
 
Posts: 97
Joined: Thu May 01, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby robroj » Sun Jul 11, 2004 3:51 pm

Tomaszu - na grunwaldzie chcialbym dac odpowiedz Andrzejowi z Opola w sprawie ilosci ludzi na festynie... mowilem zbede zbieral zgloszenia do dzisiaj - niedziela.. z jeleniej jak na razie sa nieliczni.. nie wiem jak to jest w wukesie?? jesli bedziesz na grunwaldzie to chcialbym na ten tematz Toba porozmawiac aby dac ostateczna odpowiedz Andrzejowi.

Madlen - licze ze jednak sie postarasz i pojedziesz:) aa i wez namiot bo ja niebiore:D - niech reszta sobie nic nie mysli - to nie jest TO o czym myslicie :> hihi

a i moze bysmy od razu pomolestowali ampera? a sprawie tej kszyni nieszczesnej?

dłubiący w wosku rojek
"Only Imperial stormtroopers are so precise"
robroj
 
Posts: 215
Joined: Fri Jul 04, 2003 1:00 am
Location: Jelenia Góra

Postby Pan Czo » Mon Jul 12, 2004 11:56 am

Ja na razie siedze w Gryfowie, ale na Bierkowice chcę jechać!!!Także mnie wpiszcie na liste.Pozdrawiam
User avatar
Pan Czo
 
Posts: 173
Joined: Thu Oct 09, 2003 1:00 am
Location: Gryfów |l.

Postby kruku » Mon Jul 26, 2004 10:01 am

zanosi się na to że pojadą tylko dziewczęta z teatrzykiem, chyba tylko na sobotę.

z prezentem andrzej wyjaśnił sprawę na FREHA - wymyślili zasypać parę młodą pięciozłotówkami :)

pozdrawiam
kruku
--
.
User avatar
kruku
 
Posts: 3214
Joined: Tue Feb 25, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby Netka » Thu Jul 29, 2004 7:50 pm

Ja, Sylwia i Kamila chcemy jechac z teatrzykiem, ale tylko na jeden dzien najlepiej, Panczo jedziesz z nami?
User avatar
Netka
 
Posts: 817
Joined: Tue May 06, 2003 1:00 am

Postby robroj » Mon Aug 02, 2004 10:18 pm

Netko... potzrebuje wasze imiona i nazwiska na liste dla kasztelana... wyslalem wiiadomosc na Gg do Kruka ale nie odpowiedzial.. a w srode przed poludnie chce wyslac juz kasztelanowi aby wydrukowal i podpisal....
wiec czekam do jutra :smile:

cierpliwy brojek:)
"Only Imperial stormtroopers are so precise"
robroj
 
Posts: 215
Joined: Fri Jul 04, 2003 1:00 am
Location: Jelenia Góra

Next

Return to Karczma

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron