Gość jesienny

Forum publiczne do dyskusji na wsze tematy

Moderator: kruku

Postby Maelen de Witch » Sat Oct 02, 2004 5:54 pm

Drzwi Karczmy otwarły się z hukiem i wiatr nawiał do środka pierwsze opadłe liście jesienne, które złotem i czerwienią zabarwiły ostatnie promienie dnia sączące się oknem.
Okutana w pelerynę, z naciągniętym na głowę kapturem postać pospiesznie wsunęła się do środka i jeszcze szybciej zatrzasnęła drzwi.
Niepewnie rozejrzała się po sali i zaciekawionych twarzach spoglądających w jej stronę.
Dźwigając pokaźny tobołek powoli zbliżyła się do kontuaru. Barman polerujący szklanki patrzył na nowego gościa z pode łba.
Postać powoli zsunęła z głowy kaptur.
Czarne włosy zalśniły w blasku świec i oczom zgromadzonych ukazała się blada, kobieca twarz.
Brwi barmana uniosły się niczym skrzydła kruka. Opierając łokieć o blat pochylił się w stronę przybyłej:
‘Wiedźma, ha?’ –zapytał zaczepnym tonem
‘Wiedźma’ – odpowiedziała kobieta –‘Znajdzie się dla mnie, jaka robota w tym miejscu?’



************

Mam nadzieję, że nie palicie wiedźm na stosie. Mogę tańczyć, choć równie chętnie bym pofechtowała.

Pozdrawiam
Maelen de Witch
 
Posts: 5
Joined: Sat Oct 02, 2004 1:00 am
Location: śląsk/Irlandia

Postby Tomek » Mon Oct 04, 2004 6:00 pm

chłopaki czasem palą fajki, co do tańców to u nas decydują dziewczyny a co do fechtunku to na razie bieda przynajmniej w tym sezonie ( znaczy się nie szkolimy )
User avatar
Tomek
 
Posts: 2404
Joined: Tue Aug 26, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby Sawa » Mon Oct 04, 2004 7:39 pm

W zasadzie to u nas palą sie sami (no prawie) mężczyźni i to z własnej woli...

Jesli jednak jesteś lżejsza od Kaczki to przykro mi - stos Cię nie ominie...
User avatar
Sawa
 
Posts: 514
Joined: Sat Sep 20, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby Maelen de Witch » Tue Oct 05, 2004 5:21 pm

Kim jest Kaczka? :] I ile waży? Nie żebym się stosu bała. Wszak ogólnie wiadomo, że ogień zaledwie łaskocze wiedźmy. Jednakowoż włosy się smalą a łysa wyglądam jeszcze mniej atrakcyjnie niż włochata :]
Jak zaczniecie fechtować to dajcie znać miecz już mam :] Albo rapier ale rapier ciężki jak stu opasłych diabłów. I chyba większy odemnie :]
Ale dla wojów w bitwie ranionych sprawnie ziółka przygotowuję...W razie potrzeby oczywiście.

Kłaniam się
:]
Maelen de Witch
 
Posts: 5
Joined: Sat Oct 02, 2004 1:00 am
Location: śląsk/Irlandia

Postby robroj » Tue Oct 05, 2004 10:50 pm

Sawa - nie musi byc lzejsza od Kaczki... na powierzchni unosza sie tez i male kamyki :grin:

robrojek :smile:
robroj
 
Posts: 215
Joined: Fri Jul 04, 2003 1:00 am
Location: Jelenia Góra

Postby Tomek » Mon Oct 11, 2004 10:02 pm

co do fechtunku naszego to zmartwię co poniektórych bo ani mieczem ( bardzo bardzo żadko ) i rapierem nie machamy na razie jedynie polska szabla i tylko polska szabla acz kolwiek na imprezach niektórych dochodzi jeszcze szermierka łyżką, do nauki tańców zapraszam ale do szermierki jeszcze nie jesteśmy gotowi ( znaczy do uczenia młodych, bo na razie nie mamy na tyle sprzętu )
User avatar
Tomek
 
Posts: 2404
Joined: Tue Aug 26, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby Maelen de Witch » Tue Oct 12, 2004 10:01 am

Szablę to sobie sprawić muszę niestety :]Zatem pozostańmy przy tańcach :smile:
Maelen de Witch
 
Posts: 5
Joined: Sat Oct 02, 2004 1:00 am
Location: śląsk/Irlandia

Postby robroj » Tue Oct 12, 2004 11:43 pm

wiedzmi nasza ukochana :smile:
proponuje szykowanie jakiegos naparu sily w domowym zaciszu, coby spragnionych rycerzy do walki przysposobic:)

bowiac po ludzku - jakas domowa nalewke tudziez cos innego w domku uczaruj - i czestuj na turniejach:)

Robrojek
"Only Imperial stormtroopers are so precise"
robroj
 
Posts: 215
Joined: Fri Jul 04, 2003 1:00 am
Location: Jelenia Góra

Postby Maelen de Witch » Wed Nov 03, 2004 12:11 am

Robrojku: po moich nalewkach mało który wojak jest w stanie stanąć na nogi. :] Ale chętnie przygotuję coś na przyszłość.

A wogóle to chcę tylko nadmienić, że nadal tu jestem,czytam i sposobię się do wyjazdu niestety. :wink:
Maelen de Witch
 
Posts: 5
Joined: Sat Oct 02, 2004 1:00 am
Location: śląsk/Irlandia


Return to Karczma

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests

cron