Zabawmy sie - czyli chłop sezonu 2006 !

Forum publiczne do dyskusji na wsze tematy

Moderator: kruku

Zabawmy sie - czyli chłop sezonu 2006 !

Postby Monia » Tue Jun 06, 2006 12:28 pm

Drogie Panie , Nadobne mężatki , szacowne matrony oraz płoche podlotki ! Zabawmy sie ! Ogłaszam niniejszym konkurs na CHŁOPA SEZONU 2006 - kandydatury mozna zgłaszać do końca września 2006.
Aby wziąć udział w konkursie i wylansować swojego kandydata trzeba przesłać trzy fotki chłopa ( w różnych historycznych okolicznościch ) oraz uzasadnić zgłoszenie właśnie tego chłopa do konkursu ! Po wylosowaniu trzech najleprzych kandydatór odbędzie się jawne i publiczne głosowanie nad zwycięscą !
A więc drogie PANIE do chłopa ......... ups to jest do dzieła chciałam powiedzieć :wink:

Ach regulamin zabrania zgłaszania "swoich osobistych chłopów" bo byłby to zbyt daleko posunięty lobbing - musi to być chłop obcy czyli wszyscy inni chłopcy :wink:
Monia
User avatar
Monia
 
Posts: 742
Joined: Wed Aug 18, 2004 1:00 am

Postby mała i słaba Żukowa » Fri Jun 09, 2006 10:28 am

No dobra, to jak pisałam na forum Regimentu, Fraucymer zgłasza kandydaturę Carlosa. Za musztrę na Zamościu, za to że prawie zjadł przez to wlasny kapelusz, za uprzejmość dla dam, no i za to, że będąc głową Regimentu daje sobą kręcić szyi (czyli Fraucymerowi). Na pewno w czasie sezonu przybędzie argumentów! A zdjęcia... no nawet u siebie w galerii macie!
User avatar
mała i słaba Żukowa
 
Posts: 46
Joined: Mon Sep 26, 2005 9:10 am
Location: Brocken

Postby kruku » Fri Jun 09, 2006 10:56 am

nie chcę się wpieprzać między wódkie i zakąskę, ale napisane jest że trzeba przedstawić (wybrać) trzy konkretne fotki -- to one mają stanowić podstawę wyboru(?).
Żółtków źdźbłami drążyć, aż uświerkną prężąc
dogłębnie w źródłach dżdżu owrzodziałe rzycie.

bykom stop
User avatar
kruku
 
Posts: 3214
Joined: Tue Feb 25, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby Guest » Fri Jun 09, 2006 10:57 am

Ok Pierwsza kandydatura zgłoszona ! :D a co do zdięć to nie ma lekkto muszą to być trzy zdjęcia kandydata z tegorocznego sezonu :D najlepiej w charakterystycznych dla danego kandydata sytuacjach a więc drogie Panie ! Łapać aparaty i fotografować idola :D
Guest
 

Postby Monia » Fri Jun 09, 2006 10:58 am

Ten gośc to byłam oczywiście ja i Marcin ma rację !
Monia
User avatar
Monia
 
Posts: 742
Joined: Wed Aug 18, 2004 1:00 am

Postby Guest » Fri Jun 09, 2006 12:53 pm

Wartało by powiedzieć coś o nagrodzie - jestem otwarta na propozycje a od siebie mogę sprezentować dla zwycięscy koszylkę bawełnianą w odpowiednim rozmiarze z własnoręcznie wyhawtowanym napisem
"chłop sezonu 2006 " i skrzyżowane dwie szable albo co innego skrzyżowanego do wyboru :D
Ktoś ma jeszcze jakieś propozycje ?
Guest
 

Postby Monia » Mon Sep 25, 2006 11:24 am

Przypominam drogim Paniom , że kandydatury chłopa sezonu 2006 można nadsyłać jeszcze tylko do końca tego miesiąca !
Monia
User avatar
Monia
 
Posts: 742
Joined: Wed Aug 18, 2004 1:00 am

Postby mała i słaba Żukowa » Mon Sep 25, 2006 2:18 pm

Aaaaa.... kiedy nie wiem kto robił Carlosowi na Zamościu zdjęcia w czasie musztry babskiego regimentu :((((((
User avatar
mała i słaba Żukowa
 
Posts: 46
Joined: Mon Sep 26, 2005 9:10 am
Location: Brocken

Postby Asia Rejf » Wed Sep 27, 2006 2:48 pm

Ponieważ nie mogę zgłosić żadnego ze swoich chłopaków :( więc z prawdziwą przyjemnością chcę nominować do tego tytułu naszego małego, regimentowego Kacperka :P za niesamowity strój, w którym wygląda niemal jak miniaturka taty (tylko trochę ładniejsza) oraz za tekst sezonu, którym nas uraczył na Soplicowie : "hej laski, zobaczcie jakie mam fajne spodnie" 8)
Zdjęcia podeślę wieczorkiem
User avatar
Asia Rejf
 
Posts: 5
Joined: Mon Sep 25, 2006 5:19 pm

Postby Monia » Thu Sep 28, 2006 2:49 pm

i co z fotkami Asiu ?
Monia
User avatar
Monia
 
Posts: 742
Joined: Wed Aug 18, 2004 1:00 am

Postby Monia » Sun Oct 01, 2006 9:13 pm

No I stało się chłopem sezonu 2006 został ! KACPEREK !
Monia
User avatar
Monia
 
Posts: 742
Joined: Wed Aug 18, 2004 1:00 am

Postby Asia Rejf » Tue Oct 03, 2006 4:02 pm

HA! A to dopiero udany debiut 8) nie bede ukrywac, że moim zdaniem Carlos zwyczajnie nie miał szans :lol: Na przyszły rok proponuję jeszcze stworzyć kategorię tekst sezonu i wpadka sezonu - w tej ostatniej nasz porucznik miałby już większe szanse, za bliskie spotkanie z ławką na Rawie :D
User avatar
Asia Rejf
 
Posts: 5
Joined: Mon Sep 25, 2006 5:19 pm


Return to Karczma

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests

cron