Gratislavia

Forum publiczne do dyskusji na wsze tematy

Moderator: kruku

Gratislavia

Postby Grzech » Wed Apr 16, 2008 6:58 am

Panie i Panowie,

Jako że jestem z jednym z organizatorów Gratislavi pragnę was poinformować o takowym wydarzeniu.

Impreza ta ma na celu propagowanie gier planszowych w Wrocławiu. Przez najbliżyszy weekend bedzie można zapoznać sie z około 100 tytułami gier planszowych jakie w przeciągu ostatniego roku zagościły na stołach naszego klubu.


Poniżej garść oficjalnych informacji:


GRATISLAVIA - Wrocławskie spotkania z grami planszowymi


Klub "Koloseum" z wielką radością zaprasza na spotkanie z grami planszowymi, które odbędzie się we Wrocławiu w dniach 19-20 kwietnia 2008 roku w IX Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Słowackiego przy ul. Piotra Skargi 29/31.

W sobotę chętni do podjęcia walki o niejedną satysfakcjonującą wygraną będą mieli taką możliwość od godziny 10.00 do 18.00, natomiast w niedzielę od godziny 10.00 do 16.00. Podczas imprezy czeka na Was mnóstwo gier, wiele niezapomnianych chwil, wspaniała atmosfera, a także atrakcyjne niespodzianki
User avatar
Grzech
 
Posts: 359
Joined: Fri Mar 14, 2008 9:16 am
Location: Wrocław/Warszawa

Postby mc_gort » Fri Apr 18, 2008 8:59 pm

Grzechu a ja ciągle szukam ludzi do grania w planszówki :) Mam kilka fajnych tytułów które aż proszą się o częstsze używanie.
Na 10.00 się pewnie nie wyrobię ale później pewnie wpadnę i przytargam coś w dużej reklamówce z ikei.

Na forum gier planszowych występuje pod tym samym nickiem.
User avatar
mc_gort
 
Posts: 13
Joined: Wed Feb 06, 2008 10:54 am
Location: Wrocław

Postby Grzech » Sat Apr 19, 2008 6:26 am

Zapraszamy, zapraszamy.

Jednym z powodów organizacji Gratislavi jest chęć poznania nowych ludzi z którymi będziemy mogli grać przez cały rok.
User avatar
Grzech
 
Posts: 359
Joined: Fri Mar 14, 2008 9:16 am
Location: Wrocław/Warszawa


Return to Karczma

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests

cron