Zbrojna Gwardia Zamku Bolczów

Forum publiczne do dyskusji na wsze tematy

Moderator: kruku

Postby Arbor » Thu Nov 20, 2003 3:42 pm

Salve!

Hmmm...

Robroju, cwaniaczku nie z tej ziemi, fantasto, mordochlewie i psubracie... Nadstawże ślepe oko, bo do ciebie skieruję następujące słowa:

Jeśli chodzą rumory, jakobyśmy dostali łupnia przed zbrojownią, a które to łapiesz za prawdę to fajny jesteś misiu :/ Uzbrojony w kolczugę i rozpirzone rękawice, nie mogę dać z siebie wszystkiego (ile by tego nie było - wszystkiego nie dam - bo się, sensu stricto - boję!!!). Szymon przewyższa mnie technicznie, conajmniej o kilka klas - z dobrym nie wstyd przegrać (tego czegoś przed zbrojownią nie mozna liczyc jako pojedynek - nawet będąc laikiem! [primo: było ciemno, secundo: nie było arbitra ] ) - to był "pokaz" :smile:... To oczywiste.

Natomiast, tobie nie poszło by ze mna za łatwo, pomimo tego, że walcze 1,5r od bardzo niedawna... Na naszym treningu dostrzegłem, że z twoją szermierką nie jest najlepiej - traktaty bez podstaw niewiele dają (kurde, Bogusz znał te co mi pokazywałeś - niedawno mi je powtórzył)... A ty robisz wiele błędów... Do tego cwaniaczysz, jakbyś bojowe wygrywał od stu lat z rzedu. Nie będe teraz się czepiał, ale... No nieważne... Chłopaki widzieli Cię w akcji i nie są zachwyceni... Tyle powiem. Pisząc do nas <u>takim</u> tonem narobisz sobie wrogów... ;] (nie chodzi mi o nas, bo my lubimy twój gruby brzuszek, ale kiedyś trafisz na kamień :wink: )

btw: jestem pełen szacunku, świadom twojego większego doświadczenia, ale nie korzystaj z tego :smile:

Tyle.

Jeśli zaś chodzi o szablę, to był podobno głupi pomysł pojedynkowania się, ale chłopaki byli mocno pijani i nikt nie wziął tego chyba na powaznie... A jesli wziął - szablą odbiorę... Ekhem... Czy coś w tym stylu...

Pozdrawiam!
Arbor
 
Posts: 44
Joined: Thu Nov 13, 2003 1:00 am
Location: Janowice Wlk.

Postby Arbor » Thu Nov 20, 2003 4:19 pm

Salve!

Ekhem, moze za ostro zaatakowałem, ale... Hmmm... Robiłem to w afekcie :grin:
szczerozły husyta...

0-800-pale-i-gwalce
Arbor
 
Posts: 44
Joined: Thu Nov 13, 2003 1:00 am
Location: Janowice Wlk.

Postby robroj » Thu Nov 20, 2003 6:51 pm

Oktawian... spawe pokazu wyjasnie Ci na zywo... a co do mojego pobytu u was to szkoda ze nie powiedzieliscie ze bedziecie swiczyc do pokazu... wiec nie bylo jak co pokazywac (brak miejsca i kogos do zabawy) a co do techniki.. uwazam ze jest dobra - troche moglo szwankowac to ze nie mialem nic w lapach przez 4 miesiace... a poza tym ile razy udalo Ci sie mnie czysto trafic? a Tobiaszowi...propo Tobiasza chyba byl zadowolony z cwiczen ze mna.. w kazdym razie podziekowal mi.... aa mozesz mi powiedziec jakie bledy robilem? szkoda ze ich nie powiedziales w czasie cwiczen.. wiem ze nie jestem wspanialy i nie uwazam tak...a co chlopaki mieli byc zachwyceni? z tego co sie dowiedzialem to chyba 2-3 osoby maja zamiar walczyc czyms wiekszym niz jedynka to czym sie maja zachwycac?
to chyba tyle tym razem.... aaa jakiego tomu Twoim zdaniem uzylem??? napewno nie byl to jakis protekcjonalny... to bylo czyste stwierdzenie faktu nawiazujace do opini o was u ans w gwardji.. to yle.. nie unosilem sie ani nie wywyzaszem po prostu powiedzialem czego wam brakuje that`s all

powodzenia
"Only Imperial stormtroopers are so precise"
robroj
 
Posts: 215
Joined: Fri Jul 04, 2003 1:00 am
Location: Jelenia Góra

Postby Arbor » Sun Nov 23, 2003 12:08 pm

Eeeeehmmm... No tak...

Aaaa, moim, że pisałem to w afekcie... Jeden gość mnie podkurwił apropos Bolczowa, czyli Bractwa ZGZB, więc staęm sie na kilka dni drażliwy - stąd atak...

:]

Nie chowaj urazy - na żywca pogadamy i wyjaśnimy to i owo...
Arbor
 
Posts: 44
Joined: Thu Nov 13, 2003 1:00 am
Location: Janowice Wlk.

Postby Wojtek » Tue Nov 25, 2003 10:36 am

Do Arbora:

Jeśli zaś chodzi o szablę, to był podobno głupi pomysł pojedynkowania się, ale chłopaki byli mocno pijani i nikt nie wziął tego chyba na powaznie... A jesli wziął - szablą odbiorę... Ekhem... Czy coś w tym stylu...

Kto i gdzie się chciał pojedynkować? I co to za durne pomysły, hę?
nps!
Wojtek
 
Posts: 52
Joined: Fri Oct 31, 2003 1:00 am
Location: Jelenia Góra

Postby Arbor » Fri Nov 28, 2003 9:23 am

Janek z Brzydalem, gdzieś - nie wiem gdzie :smile:

Oczywiście odpuścili - a chcieli się bić bez osłon :wink:
szczerozły husyta...

0-800-pale-i-gwalce
Arbor
 
Posts: 44
Joined: Thu Nov 13, 2003 1:00 am
Location: Janowice Wlk.

Previous

Return to Karczma

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests

cron