Zbrojna Gwardia Zamku Bolczów

Forum publiczne do dyskusji na wsze tematy

Moderator: kruku

Postby Arbor » Thu Nov 13, 2003 2:20 pm

<B>Salve!</B>

Pewnie już wszystkim wiadomo, że powstało nowe bractwo? Nie wątpie, że chodziły również słuchy o tym jak wyglądamy, co nosimy i tak dalej...

In summa, chcę powiadomić iż, jeśli to kogoś interesuje, bywamy w każdy Czwartek w Pub'ie Zbrojownia, gdzie można z nami pokonwersować i wychylić antałek miodu syconego (bądź niesyconego :wink:, czy piwa złotego.

Właściwie to Gwadyję Jeleniogórską (przynajmniej część) i Chorągiew Miecza i Róży (część również) już znamy, ale zdało by się poznac Was, sąsiadów i może coś razem przedsięwziąc? Hę? Może coś panowie zaproponują?

Ach, zapomniałbym;
Wyrabiamy ceramike (szkliwiona jak i nieszkliwioną), Robimy kolczugi (tanio), Klepiemy płyty (właściwie tylko Tobiasz klepie), Hełmy (narazie niedostępne - production queue is full :wink:, miecze, broń drzewcową, maczugi rycerskie... Etc.

[to nie oferta, tylko informacja!!!]

A w ogóle to mówimy Wam głośno <B>SALVE!</b> i pijemy <b>Wasze Zdrowie</b>.


<font color=red>[Oktawian]</font>

btw: Napiszcie co myślicie o pomyśle stworzenia Gwardi Bolczowa?

_________________
Vale!

Arbor Boltz von Rohlach
Kasztelan
Zbrojnej Gwardii Zamku Bolczów
Arbor
 
Posts: 44
Joined: Thu Nov 13, 2003 1:00 am
Location: Janowice Wlk.

Postby robroj » Thu Nov 13, 2003 9:20 pm

witam:)
dzisiaj i wczoraj rozmawailem z Tobiaszem... mowil ze dzisiaj albo jutro rusza wasza nowa strona www - zarzuc linkiem mosci woju:) a co do czwartkowych spotkan w zbreojowni toscie psubraty zerzneli pomysl z gwardyji co wam bedzie zapamietane:) (dla niewtajemniczonych gwardyja zbiera sie w zbrojowni w czwartki oraz poniedzialki...) aaa zbrojownia w 50 % teraz nalezy do gwardji :smile: tzn do Artora dokladniej
"Only Imperial stormtroopers are so precise"
robroj
 
Posts: 215
Joined: Fri Jul 04, 2003 1:00 am
Location: Jelenia Góra

Postby Tomek » Thu Nov 13, 2003 11:14 pm

jeśli nowe bractwo zajmuje się średniowieczem to chwała im za to ale jak tyka szabli to usieczem ogniem i mieczem to mówiłem ja Tomasz z Wolnej Kompanii Sarmackiej Amen!
User avatar
Tomek
 
Posts: 2404
Joined: Tue Aug 26, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby Wojtek » Sat Nov 15, 2003 5:50 pm

Ale waść drażliwy jesteś na punkcie szabelek...:smile: A propos, chodzą słuchy, że sprawiłeś sobie nową, superszybką szabelkę krzywą jak niewiemco. A co ze starą? Nie chcesz się aby pozbyć po w miarę rozsądnej cenie?
nps!
Wojtek
 
Posts: 52
Joined: Fri Oct 31, 2003 1:00 am
Location: Jelenia Góra

Postby Arbor » Sun Nov 16, 2003 7:35 pm

<B>Salve!</b>
W samej rzeczy, panie Robroju - zerżneliśmy jak w mordę strzelił.

Marne to wytłumaczenie, ale uczyniliśmy to bezwiednie - jeśli wolą Wasza jest byśmy się w Czwartki nie spotykali, tedy trzeba nad sposobem wymuszenia pomyśleć :wink:) (antały miody wskazane!)

Oczywiscie strony internetowej, jak nie było, tak nie ma, powodem są problemy techniczne (czytaj: nie mogę znaleźć czasu aby napisac engine galerii [w php :razz:] :wink: Ale obiecuje jeszcze w 2003 ją umieścić!

To wszytsko, dziękuję za uwagę!

Vale!

<font color=red>[oktawian]</font>
szczerozły husyta...

0-800-pale-i-gwalce
Arbor
 
Posts: 44
Joined: Thu Nov 13, 2003 1:00 am
Location: Janowice Wlk.

Postby Czarny » Sun Nov 16, 2003 7:55 pm

Salve!
Zaiste radzi jesteśmy tego, że Zbrojowna jest w dobrych rękach... W rękach naszych przyjaciół :smile:
____________
Vale!

Tobias Schwartz von Rohlach
Seneszal
Zbrojnej Gwarii Zamku Bolczów
Czarny
 
Posts: 3
Joined: Sun Nov 16, 2003 1:00 am
Location: Janowice Wielkie

Postby robroj » Sun Nov 16, 2003 8:11 pm

popelniliscie jeden blad.. wchodzac do zajetego "zamku" nie zabraliscie ze soba "wykupnego" .. ech psubraty wy:P ale nieglupim pomyslem jest kiedys sie spotkac (bolczow z gwardyja) i przy antalku bezalkocholowego miodku pogadc i zawrzec pokoj:) chyba ze chcecie znowu dostac ciego jak ostanio przed barem hie hie hie szkoda ze tego niewidzialem ale ogladalem tance pieknych niewiast z chojnika w streecie:)
bywajcie
"Only Imperial stormtroopers are so precise"
robroj
 
Posts: 215
Joined: Fri Jul 04, 2003 1:00 am
Location: Jelenia Góra

Postby Tomek » Mon Nov 17, 2003 7:57 pm

do Wojtka
co do szabel to decyzję o oddaniu w inne ręce mósi podić cała męska część WKS gdyż jest to mienie współne, więc przed waszmościem długa droga
User avatar
Tomek
 
Posts: 2404
Joined: Tue Aug 26, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby Tomek » Mon Nov 17, 2003 8:00 pm

bardzo fajnie ze zamek Bolczów zyskal drużynę bo warownia to piękna a rycerze piękniejszą ją uczynić mogą
User avatar
Tomek
 
Posts: 2404
Joined: Tue Aug 26, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby Czarny » Tue Nov 18, 2003 8:42 am

Salve!
dzięki ci Tomaszu za te piękne słowa.
Dla twojej informaci powiem ci iż
szabli się nie tykam,jak i też żaden
z moich kamratów.
A jeśli który by co kombinował to osobiście
go obuchem od toporu zatłukę.
Czarny
 
Posts: 3
Joined: Sun Nov 16, 2003 1:00 am
Location: Janowice Wielkie

Postby Czarny » Tue Nov 18, 2003 8:54 am

Robroju, nie trap się tak,
jeszcze nie ras łeb ci obklaskam.
A co do walki przed zbrojowniom,
powiem ci tylko tyle że to było starcie
pokazowe, a że twoje bystre oko tego nie wychwyciło?
VALE!
Czarny
 
Posts: 3
Joined: Sun Nov 16, 2003 1:00 am
Location: Janowice Wielkie

Postby Wojtek » Tue Nov 18, 2003 11:34 am

DO Tomka
Długa, niedługa, próbować warto. Jak już wspominałem, wybieramy się do Wrocka ekipą, więc chyba będzie okazja, aby rzecz obgadać i na ogół wpłynąć.
nps!
Wojtek
 
Posts: 52
Joined: Fri Oct 31, 2003 1:00 am
Location: Jelenia Góra

Postby robroj » Wed Nov 19, 2003 12:04 am

Robroj nabazgral:

>chyba ze chcecie znowu dostac ciego jak ostanio przed barem hie hie hie szkoda ze tego niewidzialem

Czarny:

>A co do walki przed zbrojowniom,
powiem ci tylko tyle że to było starcie
pokazowe, a że twoje bystre oko tego nie wychwyciło?

a wiec:
co moje oko mialo wychwycic skoro mnie tam nie bylo? hie hie .. moje oczy sa jeszcze dobre ale twoje juz szwankuja.. albo.. albo nie pij juz wiecej przed komputerem:P

anyway - co do terningu na jakim dzisiaj bylem u was.. dzialo sie oj dzialo.. najlepsze byly te panienki z widowni:P a powaznie.. to technika, technika i jeszcze raz technika... mam nadzieje ze wam pomoze plytka jaka dla was przygotuje z traktatami nagramymi na widelo:P

ps. dzieki za piwo:P
"Only Imperial stormtroopers are so precise"
robroj
 
Posts: 215
Joined: Fri Jul 04, 2003 1:00 am
Location: Jelenia Góra

Postby Wojtek » Thu Nov 20, 2003 12:11 pm

A od kiedy to taki z Ciebie technik Robroju? :razz:
NIe chwaliłeś się ze masz jakies traktaty, chyba ze to są te starocie, które kiedyś miałem, chyba od Niedźwiedzia?
A w ogóle to miales mi przypomniec o kserówkach, nie?
To chłopaki z Bolczowa stawiają piwo za oglądanie swoich treningów??? :wink:
nps!
Wojtek
 
Posts: 52
Joined: Fri Oct 31, 2003 1:00 am
Location: Jelenia Góra

Postby robroj » Thu Nov 20, 2003 3:29 pm

niewiedziales ze jestem technikiem? mam na to papier na ktorym jest napisane ze jestem technikiem informatykiem:) a co do traktatow to kiedys niedzwiedz pokazywal.. a wiekszosc jest na stronie army a piwo dostalem jako dowod wdziecznosci:)
"Only Imperial stormtroopers are so precise"
robroj
 
Posts: 215
Joined: Fri Jul 04, 2003 1:00 am
Location: Jelenia Góra

Next

Return to Karczma

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron