VII Pola Chwały

Kompanijne sprawki

Moderator: kruku

VII Pola Chwały

Postby Tomek » Thu May 17, 2012 1:00 pm

Czołem!

Najbliższe VII Pola Chwały już za 4 miesiące. Jako, że w tym roku nasz Wielki Organizator - Robert Kowalski - poprosił mnie o koordynację zaproszeń grup "siedemnastkowych" pozwalam sobie zaprosić Was ze swoimi przyjaciółmi do Niepołomic. W tym roku nasza ulubiona impreza rekonstrukcyjno-wargamingowa odbędzie się w dniach 28-30 IX 2012 r.
Organizatorzy tym razem potrzebują znać liczbę uczestników nieco wcześniej, stąd i moje majowe zaproszenie. W załączniku przesyłam kwestionariusz o wypełnienie którego bardzo uniżenie proszę. Podobnie jak w ubiegłych latach pozwoli on przygotować odpowiedni harmonogram, wydzielić miejsce pod obóz XVII w. oraz zagwarantować posiłki dla wszystkich chętnych.
Zdaje sobie sprawę, iż dokładna liczba uczestników może być trudna do określenia dzisiaj ale zapewne krótki wywiad w Waszych grupach pozwoli wpisać przybliżoną ich liczbę.

Na zwrot wypełnionych koncesjonariuszów będę czekał do 28 maja włącznie (poniedziałek). Potem, zbiorcze informacje, zgodnie z zaleceniem Roberta, trafią do Organizatorów.

Poniżej link do strony organizatorów:
http://polachwaly.pl

Zapraszam więc na VII Pola Chwały, jeśli znów pojawimy się w tak zacnym gronie, to nie tylko wywołamy furorę w tym pięknym miasteczku ale może spróbujemy wiernie odtworzyć jakieś wydarzenie - bitwę czy przemarsz. Mi osobiście marzy się przemarsz z Krakowa do Niepołomic - nawiązujący do wspaniałego przemarszu Parufki.

Tak więc pozdrawiam serdecznie i czekam cierpliwie na Kwestionariusze!
Łukasz Wrona
Pospolite ruszenie szlachty ziemi krakowskiej
User avatar
Tomek
 
Posts: 2404
Joined: Tue Aug 26, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Re: VII Pola Chwały

Postby Ataman » Mon May 28, 2012 12:14 am

hmm jestem zainteresowany
User avatar
Ataman
 
Posts: 175
Joined: Tue Jul 21, 2009 3:02 pm
Location: Brzeg\Wrocław


Return to Wolna Kompania Sarmacka

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests

cron