bolkowski czerwcowy

Kompanijne sprawki

Moderator: kruku

Postby kruku » Mon Jun 23, 2003 1:03 pm

..się zbliża. większość ekip (oprócz opola, które odpadło bo jadą na nieśwież) się potwierdza, frekwencja powinna dopisać.

musimy tylko dać rade i nie dać plamy jako ko-organizatorzy.

z tego co wiem ozzy ma jechać do bolkowa już w czwartek. od środy miały być tam ampery i przyda im się pomoc - jeśli więc nie musicie pracować i siedzieć w domu jedźcie na zamek, a na pewno będzie co robić.

przypominam, że impreza jest średniowieczna i nie będziemy się w ogóle robić na sarmatów.
User avatar
kruku
 
Posts: 3214
Joined: Tue Feb 25, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby kruku » Mon Jun 30, 2003 5:05 pm

no i po imprezie.

robiliśmy stronę scenariuszowo-organizacyjną i myślę, że daliśmy radę, chociaż bez rewelacji.

myślę, że każdy owalił swoją działkę jak trza -- rabarbar poradził sobie ze strażami (chociaż słyszałem głosy że nie wciągnął w ich szeregi jeleniogórskich młodzików), tomek ze mną jakoś posklejaliśmy sypiący się program (nie przewidzieliśmy zupełnie zmęczenia pancerniaków), dziewczyny zatańczyły (nie było konkurencji kobiecych zupełnie, ale i kobiet niewiele przyjechało z wojakami) i odwaliły całą buhalterię. ozzy niestrudzenie bębnił i póki nie znajdzie sobie ucznia do tego zbożnego dzieła, chyba bębnił będzie nadal - bo robi to niezgorzej :smile:

nie mieliśmy wpływu na biesiadę zupełnie, więc jestem na nią zły tylko trochę. ogólnie chyba wrażenia na +. było warto, ale musimy kiedyś zrobić imprezę zupełnie dla siebie bo zmęczyłem się tym turniejem niemożebnie :smile:
User avatar
kruku
 
Posts: 3214
Joined: Tue Feb 25, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby Gregor » Wed Jul 09, 2003 12:17 am

niestety mialem mozliwosc bycia tylko w sobote (28.06)... dojazd z chojnowa ciezki, a o nocleg sie wczesniej nie dowiedzialem. A ekipa moja liczyla w sumie 4 osoby (plus 4 ktore dojechaly inaczej :wink: )


Impreza wypadla przednio, troche uszy bolaly bo z armaty strzelali znienacka :smile:

blazen mi nawet zdarzyl figla sprawic, stalem spokojnie a ten mie sznorowke rozwial, masz ci go :razz:

zdjecia Panu juz wysylalem, te z tutejszej galeryji lepsze :smile:
Gregor
 
Posts: 14
Joined: Wed Jul 09, 2003 1:00 am
Location: Chojnów

Postby kruku » Wed Jul 09, 2003 7:59 am

dzięki :)

i nie panujmy sobie, bo to szkodzi na cerę.

pozdrawiam
kruku
--
.
User avatar
kruku
 
Posts: 3214
Joined: Tue Feb 25, 2003 1:00 am
Location: Wrocław


Return to Wolna Kompania Sarmacka

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests

cron