nadchodzący weekend

Kompanijne sprawki

Moderator: kruku

Postby Tomek » Tue Aug 26, 2003 6:15 pm

słuchaj kompanio jest pomysł aby na sobotę i niedzielę skoczyc do Mańka do Płoniny zrobić prywatną imprezkę w wiejskich plenerach zabrać sprzęt ( łuki, szable i magnet ) i alkohol i jakieś schaby i poimprezować co wy na to?
User avatar
Tomek
 
Posts: 2404
Joined: Tue Aug 26, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby Antha » Tue Aug 26, 2003 7:51 pm

Mnie jest wszystko jedno....chociaz myslalam, ze wybieramy sie do Brzegu :smile:
User avatar
Antha
 
Posts: 444
Joined: Sun Jun 22, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby kruku » Tue Aug 26, 2003 9:51 pm

acha, na wstępie poinformuję (bo była taka opcja), że z tokarni w ten weekend nici - podobno nie ma możliwości noclegu w tym terminie :(

brzeg to impreza średniowieczna, możemy się tam co najwyżej pętać w strojach i trochę postrzelać/potańczyć (pokazu sarmackiego bez gnoma i huberta których nie ma i tak nie damy).

u mańka jest wiejsko, możemy tam posiedzieć, potańczyć i poćwiczyć to i owo na zupełnym luzie. nam w każdym razie przyda się taki dłuższy trening, bo mamy dać jakiś pokazik przed finałami floretu w przyszły wtorek.

jeśli już mamy jechać kupą to ja jestem za wyprawą do mańka. ewentualnie możemy podzielić siły i dziewczyny puścić do brzegu a sami pojechać do mańka. myślę, że szczegóły dogadamy w czwartek :)
User avatar
kruku
 
Posts: 3214
Joined: Tue Feb 25, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby Netka » Wed Aug 27, 2003 11:48 am

Hmm. W sumie ja również myslalam bardziej o brzegu i podoba mi sie ten pomysł z chociaż cześciowym wyjazdem na turniej. Zapraszno nas juz drugi raz i myślę że troche nie wypada odmówić. Pogadam dziś wieczorem z Sylwia, może choc my sie wybierzemy żeby pohasać i poparadowac w średniowiecznych - historycznych łaszkach :razz:
User avatar
Netka
 
Posts: 817
Joined: Tue May 06, 2003 1:00 am

Postby Tomek » Wed Aug 27, 2003 3:45 pm

trochę szkoda, że do Mańka jest tak mało chętnych, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby spotkać się w męskim gronie na łikendowym treningu i po ćwiczeniach też, a jeżeli dziewczyny chcą jechać to chwała im za to i ja jestem jak najbardziej za zwłaszcza, że to jeden z ostatnich turniejów w tym sezonie. Jutro jeszcze dokładnie pogadamy po treningu
User avatar
Tomek
 
Posts: 2404
Joined: Tue Aug 26, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby Gagatt » Wed Aug 27, 2003 8:22 pm

JA JADE!!!!
User avatar
Gagatt
 
Posts: 241
Joined: Wed May 14, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby Antha » Wed Aug 27, 2003 9:59 pm

Eeeee, jesli Agata jedzie....to my tez mysimy jechac ... juz szykuje szerszenia :smile:
User avatar
Antha
 
Posts: 444
Joined: Sun Jun 22, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby Netka » Wed Aug 27, 2003 10:18 pm

Gagatt, a zdążysz tu dolecieć, bo my jesli już to wystartujemy w sobote rano :razz: Nieee daaasz raaady (podpuszcza)...
User avatar
Netka
 
Posts: 817
Joined: Tue May 06, 2003 1:00 am


Return to Wolna Kompania Sarmacka

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests

cron