2k7.08.11-12 - Vivat Vasa w Gniewie

Kompanijne sprawki

Moderator: kruku

2k7.08.11-12 - Vivat Vasa w Gniewie

Postby kruku » Mon Jul 30, 2007 9:05 am

dostaliśmy zaproszenie (nowość, zazwyczaj trzeba było się upominać), trzeba zrobić listę osób do formularza zgłoszeniowego.

w wymaganiach jest 20 minut pokazu, ale z racji tego że walczący służą w formacjach które dają pokazy musztry spróbuję nas z dodatkowych pokazów wykręcić.

my z marianną planujemy wyjazd w środę na noc aby rozbić się w palisadzie od czwartku.

kto jeszcze jedzie, kiedy i jak zamierza nocować (pokój/namiot)?
Żółtków źdźbłami drążyć, aż uświerkną prężąc
dogłębnie w źródłach dżdżu owrzodziałe rzycie.

bykom stop
User avatar
kruku
 
Posts: 3214
Joined: Tue Feb 25, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby Tomek » Mon Jul 30, 2007 2:56 pm

jedziemy z Moniką i Rabim prawdopodobnie w piątek na noc choć jeszcze nie na 100% wyjdzie w praniu ze strony Zielonej Góry też jedzie parę osób i było zapytanie czy mogą się podpiąć pod WKeS , nie wiem też jak zrobić ze spaniem najwyżej zagadamy na treningu
User avatar
Tomek
 
Posts: 2404
Joined: Tue Aug 26, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby Sawa » Tue Jul 31, 2007 4:20 pm

to ja, Monika, (btw Kru może dałbyś mi uprawnienia do zaglądania na forum WKSowe, bo teraz niespecjalnie chcę się pod Sawę podszywać), znalazłoby się dla mnie miejsce? :D w grę wchodzi oczywiście piątkowy wyjazd.
User avatar
Sawa
 
Posts: 514
Joined: Sat Sep 20, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby Tomek » Tue Jul 31, 2007 4:24 pm

my mamy jedno wolne i możemy cię zabrać
co do namiotów to będziemy chcieli poprosić Kruczków aby jeśli nie sprawi im to kłopotu to zabrali nasz i rozbili i ewentualnie zajęli miejsce na namiot Zielonej Góry
User avatar
Tomek
 
Posts: 2404
Joined: Tue Aug 26, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby Netka » Tue Jul 31, 2007 9:47 pm

Niestety my nie wezmiemy namiotow, bo mamy teraz ograniczona pojemnosc przez Marianke i wyjezdzamy pozniej na wakacje, co wiaze sie z duza iloscia bagazy. Szczerze mowiac mamy nadzieje ze ktos kto jedzie wczesniej wezmie sprzet kuchenny. Duzy namiot ma Marcinek wiec jeden bagaz mniej.

Acha i jeszcze pytanie - kto bedzie chcial spac w duzym namiocie? Myslimy o wymianie (na warhole zrobilismy z niego namiot rodzinny :) My mozemy odstapic w zamian swoj namiot, ale nie wiemy ile osob jeszcze bedzie bez swoich namiocikow i czy pojda na wymiane.

Z tego co widze to narazie jedzie:
Kruk
Netka
Monika
Tomek
Rabi
Sylwia
Monika

A co z Hubertem i Ania? Sylwia kiedy jedziesz? Jedziecie swoimi samichodami kogo bierzecie. Napiszcie - bo trzeba by to jakos zaplanowac.
User avatar
Netka
 
Posts: 817
Joined: Tue May 06, 2003 1:00 am

Postby kruku » Wed Aug 01, 2007 7:12 am

będziemy oczywiście zajmować miejsce na namioty nasze i zielonej
(piotrek już się ze mną kontaktował).

to ja, Monika, (btw Kru może dałbyś mi uprawnienia do zaglądania na forum WKSowe, bo teraz niespecjalnie chcę się pod Sawę podszywać), znalazłoby się dla mnie miejsce? :D w grę wchodzi oczywiście piątkowy wyjazd.


oj, trza było wcześniej mówić, nie wiedziałem że nie masz..
powinnaś mieć już dostęp, jeśli nie, to wal na priva.

BTW - niniejszy temat jest na otwartym forumie.
Żółtków źdźbłami drążyć, aż uświerkną prężąc
dogłębnie w źródłach dżdżu owrzodziałe rzycie.

bykom stop
User avatar
kruku
 
Posts: 3214
Joined: Tue Feb 25, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby Lady Dragon » Wed Aug 01, 2007 12:00 pm

hm, a mi się kazało zalogować :) mam nadzieję, że gdzieś się zmieszczę do namiotu ;) może w Zielonej będzie miejsce :)
User avatar
Lady Dragon
 
Posts: 88
Joined: Mon Jun 14, 2004 1:00 am
Location: Wrocław

Postby kruku » Wed Aug 01, 2007 12:27 pm

a kto w ogóle wybiera się furą oprócz nas i tomka?
bo namiotów mamy sporo, pytanie tylko - kto je dowiezie.

prawdopodobnie dostaniemy też pokoik w dormitorium.
Żółtków źdźbłami drążyć, aż uświerkną prężąc
dogłębnie w źródłach dżdżu owrzodziałe rzycie.

bykom stop
User avatar
kruku
 
Posts: 3214
Joined: Tue Feb 25, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby hubert_vel_qra » Wed Aug 01, 2007 4:52 pm

opppa, i już jesteśmy w polsce (25 stopni - ale ulga :) ), my z Anią oczywiście jedziemy i planujemy wyjechać w czwartek wieczorem, pewnie pojedziemy naszym samochodem jest możliwość zabranie jeszcze jednej lub dwie osoby (może...)
User avatar
hubert_vel_qra
 
Posts: 574
Joined: Mon Sep 22, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby Netka » Wed Aug 01, 2007 7:42 pm

BTW o ile wiem z zielonej jadą:

Igor, Kaśka, Domin, Sasza, Mazi, Piotrek, Marta, Łania, Beata, Agnieszka, Harnaś, Aga

od nas, póki co:

Kruk
Netka + Marianna :)
Monika
Tomek
Rabi
Sylwia
Monika
Hubert
Ania
User avatar
Netka
 
Posts: 817
Joined: Tue May 06, 2003 1:00 am

Postby Tomek » Wed Aug 01, 2007 9:42 pm

jeżeli państwo Owczarkowie mieliby trochę miejsca (jeśli nie wezmą za dużo pasażerów) mogliby namioty i sprzęt kuchenny zabrać a z powrotem byśmy się jakoś podzielili
ja będę miał cztery osoby plus bagaże
User avatar
Tomek
 
Posts: 2404
Joined: Tue Aug 26, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby lamia » Wed Aug 01, 2007 9:45 pm

Hej to ja ,Magda , nie wiem czy pamiętacie , ale też chciałabym pojechać , na razie jestem w trakcie szycia stroju , pogadamy jeszcze na tańcach , do zobaczenia . :D
User avatar
lamia
 
Posts: 66
Joined: Mon Mar 05, 2007 8:16 pm
Location: Wrocław

Postby Monia » Thu Aug 02, 2007 9:29 am

Słuchajcie razem z Zieloną Górą jest nas dosyć dużo , nie wiem czy w związku z tym nie powinniśmy jednak przygotować jakiś scenek dla publiczności ? Trudno będzie wytłumaczyć organizatorowi że z taka ilością ludzi nie mogliśmy niczego zorganizować . Może Zielona mogła by coś zaprezentować ?
A może połączyć siły , jakieś tańce, jabłko , trochę walk itp ?
Ja spróbuję opracować jakiś program dla dzieciaków jakieś konkursy itp
Monia
User avatar
Monia
 
Posts: 742
Joined: Wed Aug 18, 2004 1:00 am

Postby kruku » Thu Aug 02, 2007 1:23 pm

piotrek mówił, że zielona nie ma pokazów na XVIIty.

ludzie od nas i od nich musztrują się/pokazują z regimentem.
roty w tym roku oficjalnie nie będzie, więc wszyscy muszkieterzy od nas mogą postrzelać w KJM.

zresztą rok temu byliśmy właśnie na takich zasadach.

jeśli chcecie robić teatrzyk (ustalmy od razu kto go dowiezie) i bajery dla dzieci mogę wpisać w zgłoszeniu (ale podam, że będzie to z boku, a nie na głównym placu albo dziedzińcu, bo was zakrzyczą).

moja deklaracja w naszym zgłoszeniu to:

Nasi żołnierze autoramentu cudzoziemskiego biorą udział w musztrach i pokazach Regimentu KJM jako muszkieterowie.

Panie mogą zaprezentować program dla dzieci (teatrzyk i konkursy), nie jesteśmy jednak w stanie pokazać tego na głównym dziedzińcu/placu z powodu kameralności przedsięwzięcia.

Proponujemy umieścić teatrzyk na uboczu (znajdziemy dogodne miejsce) i skierować tam dzieci o ustalonej godzinie.


jest ok?

jabłko możemy zrobić jako przerywnik między spektaklami.
Żółtków źdźbłami drążyć, aż uświerkną prężąc
dogłębnie w źródłach dżdżu owrzodziałe rzycie.

bykom stop
User avatar
kruku
 
Posts: 3214
Joined: Tue Feb 25, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby Antha » Thu Aug 02, 2007 2:54 pm

Ja bym chciała pojechać też w środę wieczorkiem ... ale na 100 % będę wiedziała jutro. Jadę jak narazie sama z namiotem i mogę napchać różnych rzeczy do wiewiórki ( teatrzyk, naczynia i ewentualnie coś jeszcze) .
User avatar
Antha
 
Posts: 444
Joined: Sun Jun 22, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Next

Return to Wolna Kompania Sarmacka

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests

cron