Wrześniowy fechtunek

Kompanijne sprawki

Moderator: kruku

Wrześniowy fechtunek

Postby Długi » Tue Sep 09, 2008 8:07 pm

W nawiązaniu do rozmowy z czerwca br w sprawie zajęc z fechtunku we wrześniu, zgodnie z poleceniem składam akces do nowicjuszy i czekam na komendę kiedy i ghdzie zaczną się zajęcia. Pozdrawiam Kompaniję prześwietną Długi
Długi
 
Posts: 1
Joined: Tue Sep 09, 2008 5:08 pm

Postby Cement » Tue Sep 16, 2008 1:26 pm

czy dalej trwa nabór? dopiero teraz będe miał czas na treningi (początek roku + klasa maturalna = dużo spraw na głowie). swojego czasu dyrekcja LO8 wynajmowała sale, nie wiem jak teraz. Jeżeli będziecie Państwo zainteresowani to podejde do p.Dyrektor i zapytam.
Pozdrawiam
Cement
 
Posts: 12
Joined: Sun Jun 15, 2008 2:01 pm
Location: Wrocław

Postby hubert_vel_qra » Tue Sep 16, 2008 5:52 pm

Trochę zmieniły się plany w tym roku i jeszcze nie jesteśmy zdecydowanie czy będziemy robili duży nabór. We wrześniu i październiku na pewno nie. Powody są różne i nie będę się o nich rozpisywał. Widzę jednak, że zapału w was dużo (i bardzo dobrze) więc proponuję wpaść na następny trening (możecie czynnie uczestniczyć więc zabierzcie stroje) i pogadamy co da się zrobić. Możemy zrobić mały wyjątek.

Gdybyśmy wzięli w tej chwili kolejne kilkanaście osób to cały cykl treningowy wyglądał by nierzetelnie a tego nie chcemy my i wy.

Co do sali to jesteśmy bardzo zainteresowani propozycją szczególnie, że kilka nowych osób zdecydowanie chce mieć więcej siniaków na ciele co przy dwóch godzinach w tygodniu nie jest wystarczające :) .
User avatar
hubert_vel_qra
 
Posts: 574
Joined: Mon Sep 22, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby Cement » Tue Sep 16, 2008 6:49 pm

w takim razie powiedzcie jakie dni Was interesują a ja zapytam się w sekretariacie.
Cement
 
Posts: 12
Joined: Sun Jun 15, 2008 2:01 pm
Location: Wrocław

Postby hubert_vel_qra » Wed Sep 17, 2008 7:36 pm

Jak można to prosilibyśmy najpierw o informację w jakiej cenie jest ta sala i jaka jest duża.

Myślę, że można zapytać się także o weekend a szczególnie o niedzielę wieczorem. Lepiej się poruszać niż spędzać czas przed tv lub innymi tego typu rzeczami.
User avatar
hubert_vel_qra
 
Posts: 574
Joined: Mon Sep 22, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby Cement » Thu Sep 18, 2008 7:49 pm

powiedziałbym że jest to standardowa sala gimnastyczna. nie powiem w tej chwili jakie ma wymiary. Sala mieści się w LO. VIII we Wrocławiu na ulicy zaporoskiej 71
Dzisiaj pytałem się dyrekcji, mówią, że raczej nie będzie problemu i oddelegowaly mnie do kierowniczki administracji. Jutro porozmawiam z nią i przedstawie szczegóły.
Cement
 
Posts: 12
Joined: Sun Jun 15, 2008 2:01 pm
Location: Wrocław

Postby Cement » Sat Sep 20, 2008 12:27 pm

wstępnie dowiedziałem się że sale można wynająć w tygodniu i w sobote, niedziela odpada. co do ceny muszą jeszcze uzgodnić z dyrekcją, we wtorek mają dać mi znać.
pozdrawiam
Cement
 
Posts: 12
Joined: Sun Jun 15, 2008 2:01 pm
Location: Wrocław

Postby hubert_vel_qra » Sun Sep 21, 2008 4:30 pm

Czekamy na info i zapraszamy we Wtorek.
User avatar
hubert_vel_qra
 
Posts: 574
Joined: Mon Sep 22, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby Cement » Wed Sep 24, 2008 1:09 pm

sprawa ma się tak, soboty są zajęte przez sks'y jest możliwość wynajęcia sali w inne dni, np. w piątek od 19 do 21 cena za godzinę to 58 zł za grupę, w cenie są 2 szatnie z przysznicami.
Cement
 
Posts: 12
Joined: Sun Jun 15, 2008 2:01 pm
Location: Wrocław

Postby Tomek » Sat Mar 14, 2009 7:13 pm

prawdopodobnie w Agorze będziemy trenować tylko do końca miesiąca potem Centrum Kultury przenosi się na Różankę i zanim się zadomowią minie jakieś dwa miesiące

po tym czasie można będzie do nich znowu uderzyć ale na ten czas trzeba gdzieś się zaczepić

wiec jak ktoś ma na oku jakąś salę to proszę napisać

dokładnie będę wiedział w przyszłym tygodniu
User avatar
Tomek
 
Posts: 2404
Joined: Tue Aug 26, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby Tomek » Tue Mar 17, 2009 11:04 pm

oficjalnie wiem że trenowac w Agorze będziemy do końca kwietnia i potem w nowym miejscu od września

do tego czasu to co wyżej
User avatar
Tomek
 
Posts: 2404
Joined: Tue Aug 26, 2003 1:00 am
Location: Wrocław


Return to Wolna Kompania Sarmacka

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests

cron