2k9.05.08-10 -- Tykocin

Kompanijne sprawki

Moderator: kruku

Postby kruku » Thu Apr 30, 2009 11:42 am

rab odpadł, w pracy go zatrzymali.
my kupujemy bilet rodzinny za poradą rabarbara.

nie ważne ile nas będzie, ale ich grupa naszą grupę to może wiadomo co..
Żółtków źdźbłami drążyć, aż uświerkną prężąc
dogłębnie w źródłach dżdżu owrzodziałe rzycie.

bykom stop
User avatar
kruku
 
Posts: 3214
Joined: Tue Feb 25, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby Rabarbar » Thu Apr 30, 2009 3:14 pm

UWAGA!!!!
Dzisiaj zakupiłem bilet rodzinny do Suwałk i...
Na bilet ten załapał się się jeszcze jede osobnik.
http://www.janustravel.pl/znizki-pkp-rodzinne.html
Z tego wynika że cztery osoby mogą jechać ze zniżką!!!
Za trzy osoby dorosłe zapłaciłem 132,66 zł.
User avatar
Rabarbar
 
Posts: 353
Joined: Wed Aug 25, 2004 1:00 am
Location: Wrocław

Postby Sawa » Fri May 01, 2009 8:15 am

Od 2-5 to w zasadzie wszyscy sie lapiemy. Roma ma jeszcze znizke studencką.

Osoby podróżujące z dzieckiem w wieku do 16 lat mogą nabyć dla siebie jednorazowy bilet z ulgą 33% w pociągach dziennych EC, IC, Ex, TLK. Ze zniżki może skorzystać od dwóch do pięciu osób, w tym co najmniej jedno dziecko do ukończenia 16 lat (ma ono prawo do upustu w wysokości 33%, o ile nie korzysta z indywidualnych uprawnień do ulg ustawowych)
Ulga nie obowiązuje w 2 klasie pociągów dziennych EC, IC, Ex, TLK w czasie szczytów przewozowych, czyli gdy pasażer rozpoczyna przejazd w piątek w godz. 14.00 – 20.00. W pierwszej klasie promocja nie ma ograniczeń czasowych.

trzeba sie po prostu dopytac
User avatar
Sawa
 
Posts: 514
Joined: Sat Sep 20, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby Tomek » Mon May 04, 2009 7:33 pm

Rabby raczej nie da rady bo nie dostał urlopu
User avatar
Tomek
 
Posts: 2404
Joined: Tue Aug 26, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby Roma » Mon May 04, 2009 8:03 pm

mówiłam już dziś Netce, ale fajnie byłoby ustalić jakieś wspólne stanowisko:D
jednym z punktów programu są warsztaty taneczne. Ania Żuk prosiła na freha, coby przyjezdne grupy zgłaszały ilość chętnych na te warsztaty. piszemy się? nie wiem tylko, czy przypadkiem warsztaty nie odbywają się równolegle z jakimiś manewrami;)
tu zresztą link do wypowiedzi wyższych instancyj;P
http://www.freha.pl/index.php?showtopic ... 0&start=40
czy tata czyta cytaty Tacyta?
User avatar
Roma
 
Posts: 319
Joined: Wed Oct 29, 2008 10:44 pm

Postby Netka » Mon May 04, 2009 8:57 pm

To co napisal Sawa dotyczy Intercity, A my jedziemy przewozami regionalnymi - pociag pospieszny. I ty sa dwie propozycje dla nas...


"Przejazdy rodzinne

Tę popularną promocję spółka PKP PR stworzyła z myślą o osobach podróżujących pociągami z dziećmi, które nie ukończyły 16 lat.Uprawnieni do „przejazdów rodzinnych” są: dwie osoby podróżujące z co najmniej jednym dzieckiem, które nie ukończyło 16 roku życia, lub jedna osoba podróżująca z nie więcej niż dwojgiem dzieci, które nie ukończyły 16 roku życia. Jeżeli jedna osoba dorosła podróżuje z więcej niż dwojgiem dzieci, dla pozostałych dzieci powinna kupić bilety, zgodnie z przysługującą im ustawową ulgą
Bilety na „Przejazd rodzinny” mogą kupić podróżni, którzy nie korzystają z indywidualnych uprawnień do przejazdów ulgowych. Dla dzieci, które mają uprawnienia do ulgi ustawowej kupujemy bilet z przysługującą im ulgą. Warto, kupując bilet w kasie zaznaczyć, że chcemy „Przejazd Rodzinny”.W zależności od odległości i liczby dzieci oraz dorosłych można zaoszczędzić 30 – 33 proc. na każdego podróżnego."


Na to pisze sie ja, Marcin i Marianka

"Ty i raz, dwa, trzy

Bilet dla tych, którzy podróżują w towarzystwie jednej, dwóch lub trzech osób. Pierwsza osoba kupuje bilet normalny, a pozostałe płacą taniej nawet o jedną trzecią. Bilety – jednorazowe na przejazd w jedną stronę – możemy kupić zarówno w kasie, jak i w pociągu. Na takich samych zasadach możemy kupić od razu bilet powrotny. Oferta obejmuje dowolne relacje – w tym przesiadkowe. Z promocji mogą skorzystać osoby przewożące wózek dziecięcy, rower lub psa – powinny jednak pamiętać o kupnie dodatkowego biletu."

I tu opcja dla reszty... Ale nie znam dokladnych szczegolow.
User avatar
Netka
 
Posts: 817
Joined: Tue May 06, 2003 1:00 am

Postby mała i słaba Żukowa » Wed May 06, 2009 9:25 am

Tylko uważajcie na 1, 2, 3 i Ty bo teraz pociągi pospieszne przejęła spółka Intercity i promocja obowiązuje tylko na osobowe- tak nas poinformowała pani kiedy jechałyśmy w kwietniu do Lublina :evil:
Netka- podeślij mi co umiecie tańczyć, żebym się nie powtarzała z reperuarem. Anca powiedziała mi, że New Castle umiecie, a Bath`s Festival? |wieża choreografia z Peterburka ;)
User avatar
mała i słaba Żukowa
 
Posts: 46
Joined: Mon Sep 26, 2005 9:10 am
Location: Brocken

Postby Gnom » Sun May 10, 2009 10:48 pm

...o godzinie 23 transport WKS Cargo dotarł i się rozładował ze stratą tylko (albo aż...) dwóch piwek :)

Poza tym ja baaaardzo dziękować za udaną imprezę, za niezłą popijawę i wogóle :)

No i podziękowania dla ferajny z Tykocina :)

Gnom
"taki Żyd - przyszedł na pierogi i jeszcze tabaki chce" - Rabarbar, 12.08.2009 :)
User avatar
Gnom
 
Posts: 700
Joined: Fri Sep 05, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby Wojciech » Mon May 11, 2009 7:20 am

Dzięki za wspólną zabawę. Brawo za odwagę i wybranie PKP jako środka transportu. Mam nadzieję, że nie umęczyła was bardzo podróż do domu w niedzielę. Do zobaczenia wkrótce.
Pozdrawiam
W.
User avatar
Wojciech
 
Posts: 4
Joined: Wed Jan 30, 2008 2:14 pm
Location: Lublin

Postby Andrzej L. » Mon May 11, 2009 8:03 am

Fajnie było szkoda, że tak krótko. Do zobaczenia jak najszybciej.

Pozdrawiam
Hrabia ;)
User avatar
Andrzej L.
 
Posts: 11
Joined: Thu Nov 13, 2008 11:39 pm

Postby Tomasz Rejf » Mon May 11, 2009 8:18 am

Miło z Wami i z innymi spędziłem czas. Dziękuję za zabawę, a Netkę przepraszam że ukradłem jej Kruka na warsztaty tańca.

Image
User avatar
Tomasz Rejf
 
Posts: 216
Joined: Mon Jun 07, 2004 1:00 am
Location: Regiment

Postby mała i słaba Żukowa » Mon May 11, 2009 10:20 am

Chyba z warsztatów..... Szkoda, że większość tańców znaliście, ale zawsze trzeba się dopasować do nowych. Szkoda, że Ruscy nawalili z muzyką, będę pisać do Lievena to może następnym razem będzie Baths Carnival.
User avatar
mała i słaba Żukowa
 
Posts: 46
Joined: Mon Sep 26, 2005 9:10 am
Location: Brocken

Postby Roma » Mon May 11, 2009 6:55 pm

oj tam, zabawa i tak była przednia, zwłaszcza przy brandlu z podrzutem:D gdyby tylko Gnom nie deptał mi ciągle kiecki...:P
dzięki wielkie dla wszystkich i do jak najszybszego zobaczenia:)
czy tata czyta cytaty Tacyta?
User avatar
Roma
 
Posts: 319
Joined: Wed Oct 29, 2008 10:44 pm

Postby Gnom » Mon May 11, 2009 8:03 pm

O ile się nie mylę, Zołzo jedna, to skutecznie starałem się deptać Asika i naszą Aśkę ;P

...proszę mi to nie obrażać Jego Tanecznej Bystrości Gnoma :)
"taki Żyd - przyszedł na pierogi i jeszcze tabaki chce" - Rabarbar, 12.08.2009 :)
User avatar
Gnom
 
Posts: 700
Joined: Fri Sep 05, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby Roma » Mon May 11, 2009 8:56 pm

no właśnie widać jaki z Ciebie bystrzak, Słoniu, że starałeś się deptać Asie obie a deptałeś mnie:P
ale to nie czas i nie miejsce na jakieś dysputy o niezgrabności Gnoma, tylko na ochy i achy w związku z ostatnią imprezą. zatem jeszcze raz och i ach:D
czy tata czyta cytaty Tacyta?
User avatar
Roma
 
Posts: 319
Joined: Wed Oct 29, 2008 10:44 pm

PreviousNext

Return to Wolna Kompania Sarmacka

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests

cron