zmiany, zmiany

Bractwowe sprawki [archiwalne]

Moderator: kruku

zmiany, zmiany

Postby kruku » Wed Apr 27, 2005 10:10 am

strzała,

byliśmy ostatnio na zamku na harcerskim turnieju św. jerzego, tomek zahaczył o zebranie zarządu i trochę się pozmieniało.

ale o tym może wodzu napisze, ja powiem tylko że jako kompania już nie jesteśmy w bolkowskim bractwie. współpracujemy z bolkowem na partnerskich zasadach. jedyną osobą z wks, która pozostała w bolkowie jest tomek.
Żółtków źdźbłami drążyć, aż uświerkną prężąc
dogłębnie w źródłach dżdżu owrzodziałe rzycie.

bykom stop
User avatar
kruku
 
Posts: 3214
Joined: Tue Feb 25, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby Tomek » Mon May 02, 2005 9:00 pm

jak trza to trza, wiec sprawy mają się następująco:
po ostatecznych decyzjach dotyczących działalności BRZB wszelki grupy zorganizowane takie jak WKS, Gwardia Jeleniogórska i inne zostały wypisane z bractwai działają niezależnie ale we współpracy z zamkiem ( o ile taką chęć wyrażą),


wszystkie osoby zalegające ze składkami zostały skreślone z listy członków zwyczajnych ale przysługuje im prawo odwołania się od tej decyzji ( info u kasztelana )

ja pozostałem na liście ze względu przynależności do kapituły lecz ten stan się zmieni w najbliższych wyborach

jeśli pojawią się jakieś pytania to na nie odpowiem lub nie

i czego zapomniałem dodać to to że nie posługujemy się już nazwą Bractwo Rycerskie Zamku Bolków
User avatar
Tomek
 
Posts: 2404
Joined: Tue Aug 26, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby kruku » Mon Jun 13, 2005 2:28 pm

forum zamykam, chociaż pozostawię wiadomości jako archiwalne.

jeśli ktoś zamierza się z bolkowskim bractwem skontaktować, najlepiej pisać na adres kustosz@zamek-bolkow.info.pl..

pozdrawiam
kruku
--
.
Żółtków źdźbłami drążyć, aż uświerkną prężąc
dogłębnie w źródłach dżdżu owrzodziałe rzycie.

bykom stop
User avatar
kruku
 
Posts: 3214
Joined: Tue Feb 25, 2003 1:00 am
Location: Wrocław


Return to Bractwo Rycerskie Zamku Bolków

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron