bolkowskie kalendarium na rok 2004

Bractwowe sprawki [archiwalne]

Moderator: kruku

Postby kruku » Sun Dec 21, 2003 1:32 pm

możnaby wydobyć coś konkretnego od adasia?
tak żeby wiedzieć, kiedy i na co będziemy potrzebni?

na zebraniach zarządu chyba omawia się takie sprawy..
User avatar
kruku
 
Posts: 3214
Joined: Tue Feb 25, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby Tomek » Sun Dec 21, 2003 10:01 pm

z tym to nigdy nie wiadomo bo zawsze coś może wyskoczyć niespodziewanie jak na razie to pewne jest że w długi weekend majowy mamy być na zamku zarabiać pieniądze na turniej dziennikarzy który jest tydzień po

ostatnie wolne dni czerwca turniej rycerski, nie wiem co z imprezami organizowanymi przez inne bractwa
User avatar
Tomek
 
Posts: 2404
Joined: Tue Aug 26, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby robroj » Fri Jan 16, 2004 11:33 pm

http://www.freha.pl/viewtopic.php?t=2001 jest to dyskusja z frehy na temat turnieju w opolu w marcu... nie datowany ... impreza w hakli sportowej... wiecej na forum...

tylko pytanie kto by sie pisal??

Don Robroj
"Only Imperial stormtroopers are so precise"
robroj
 
Posts: 215
Joined: Fri Jul 04, 2003 1:00 am
Location: Jelenia Góra

Postby Tomek » Tue Jan 20, 2004 10:05 pm

jak na razie od nas 10 osób potwierdzone jak będzie dalej tylko Allah wie
User avatar
Tomek
 
Posts: 2404
Joined: Tue Aug 26, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby Kornik » Tue Feb 24, 2004 3:57 am

No ja nie chcę nic mówić, ale dotarły do mnie przecieki na temat Castle Party, że ponoć jakiś czołowy polski zespół metalowy ma się pojawić i dać show, jakiego jeszcze ten zamek nie widział :grin:
Kornik
 
Posts: 10
Joined: Sun Aug 10, 2003 1:00 am
Location: Jelenia Góra

Postby robroj » Tue Feb 24, 2004 11:33 pm

wiesz co kornik.. tez cos slyszalem.. podobno nazywaja sie domonickum i maja podawac reczniki muzykom schodzacym ze sceny...
a powaznie to gadalem z Pawlem.. gratuluje wam wystepu..:grin: moze nadejdzie takli czas ze bede was prosil o autografy:D
"Only Imperial stormtroopers are so precise"
robroj
 
Posts: 215
Joined: Fri Jul 04, 2003 1:00 am
Location: Jelenia Góra

Postby robroj » Sun Feb 29, 2004 8:57 pm

hmm wlasne sobie przegladalem frehe i okzalo sie ze w kalendarium imprez na 2004 nie ma czerwcowego bolkowa... ani majowych manewrow... czy to jakies niedopatrzenie naszych wladz czy tez umyslna taktyka zmylki ktorej niepojmuje?

Don Robroj
"Only Imperial stormtroopers are so precise"
robroj
 
Posts: 215
Joined: Fri Jul 04, 2003 1:00 am
Location: Jelenia Góra

Postby kruku » Tue Mar 02, 2004 8:57 am

racja.. w sumie bolków na freha nigdy się nie reklamował, a może to i dobry pomysł :)

puszczam dzisiaj mejla do kasztelana, jak się zgodzi to poślę na frehę info (mam prikaz pytać się o wszystkie tego typu akcje).

pozdrawiam
kruku
--
.
User avatar
kruku
 
Posts: 3214
Joined: Tue Feb 25, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby madeleine » Tue Mar 02, 2004 10:12 am

rok temu adas sobie tego zdecydowanie nie zyczyl, wiec w tym roku juz mi sie nie chcialo pytac.......
User avatar
madeleine
 
Posts: 97
Joined: Thu May 01, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby robroj » Tue Mar 02, 2004 5:15 pm

kruku - wiec dobrze ze sam nic nie napisalem :smile:

madlen - gdzie tutaj sens, gdzie logika? heh prawda.. mieszam w gorach, wypasam owce i wielu rzeczy niepojmuje :>

Wypasajacy kozy na chali Robroj
"Only Imperial stormtroopers are so precise"
robroj
 
Posts: 215
Joined: Fri Jul 04, 2003 1:00 am
Location: Jelenia Góra

Postby madeleine » Wed Mar 03, 2004 11:36 am

Hihi, ja Robroju nie wnikam w sens. Widocznie turniej Bolkowski jest turniejem tajniackim :grin:
A swinka nie jestem bo nam sie przypomnialo ze pozdrowienia jednak przekazalam! :grin:
User avatar
madeleine
 
Posts: 97
Joined: Thu May 01, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby kruku » Thu Mar 04, 2004 9:24 am

szczałka,

pomoderowałem se i przeniosłem dyskusję na forum zamknięte - tam gdzie jej miejsce :P

tutaj mówimy o kalendariumie bolkowskim, przypominam :)

pzdr
kru
--
.
User avatar
kruku
 
Posts: 3214
Joined: Tue Feb 25, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby bieszczadnik » Wed Mar 24, 2004 12:52 pm

od kiedy pamiętam imprezy były organizowane na ostania chwile.mam nadzieje,ze w tym roku/10 lecie Bractwa/ wreszcie turniej bedzie stal na wysokim poziomie/jak to bywalo przed wielu laty/tym bardziej,ze nasze Bractwo w Polsce jest nazywane "Niewidzialnym Bractwem" nie wiem w jaki sposob przycisnac Adama a także Bogdana zeby jednak cos sie ruszylo.Jezeli to mozliwe prosiłbym o podanie hasla na tajne forum.
bieszczadnik
 
Posts: 25
Joined: Wed Mar 24, 2004 1:00 am
Location: bieszczady

Postby kruku » Wed Mar 24, 2004 1:17 pm

witam przewodniczącego komisji rewizyjnej na forumie - dostęp dla bieszczadnika włączyłem - wystarczy się na niego zalogować :)

jeśli chodzi o przedczerwcowe przygotowania, to szykuje się (oprócz majowo-weekendowego) co najmniej jedno spotkanie stolarskie na zamku - adam wspomniał o zamówieniu jakiejś większej ilości drewna do budowy zaplecza biesiadowego (stoły, ławy) - będzie kolejna okazja odpracować pańszczyznę na zamku :)

koncepcja i zaczyn programu czerwcowego już są spisane - tekst czeka na akceptację kasztelana.

jak będzie akceptacja rzucam zapowiedzi na bolkowską i na frehę. pojawi się też roboczy wątek odnośnie czerwcowego na forum zamkniętym.
User avatar
kruku
 
Posts: 3214
Joined: Tue Feb 25, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby madeleine » Wed Mar 24, 2004 2:44 pm

Ja od siebie proponuję wszystkim członkom bractwa zwrócic wiekszą uwagę na propozycje minimum strojowego na forum zamkniętym. Jest jeszcze troche czasu aby dopracować swój wygląd przed czerwcem, aby chociaz na dziesieciolecie ten turniej wyglądał na historyczny a nie teatralny.
User avatar
madeleine
 
Posts: 97
Joined: Thu May 01, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Next

Return to Bractwo Rycerskie Zamku Bolków

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron