etat kapitana bedzie niedługo zwolniony

Bractwowe sprawki [archiwalne]

Moderator: kruku

Postby Guest » Thu Jan 15, 2004 9:07 am

Witam cała brac z bolkowa .
Chciałem uprzedzic ze na 95 procent funkcja kapitana i giermka naszego kasztelana bedzie wolna .
JELENIOGóRSKA GWARDIA BEDZIE MUSIAŁA WYBRAC NOWEGO KAPITANA NA ZAMKU W BOLKOWIE W DNIU ZEBRANIA CZYLI 7 LUTEGO.
WSZYSTKO ROZTRZYGNIE SIE WŁASNIE W TEN DZIEN BARDZO POWAZNIE ROZWAZAM OPUSZCZENIE SZEREGóW BRACTWA .POZDRAWIAM CAŁY WKS
Guest
 

Postby Netka » Thu Jan 15, 2004 9:21 am

Ktoś ty? Kto jest czy raczej był kapitanem gwardii?
Jakaś niedoinformowana jestem, a Anonima znam tylko Galla (nie osobiście zresztą).
User avatar
Netka
 
Posts: 817
Joined: Tue May 06, 2003 1:00 am

Postby kruku » Thu Jan 15, 2004 11:36 am

temat przenoszę na forum bractwa bolkowskiego - tam gdzie jego miejsce..

a znając życie (on zawsze pisze głośno ;) to pewnie niedźwiedź, który zapomniał się zalogować. oby się rozmyślił, bo kto nam go zastąpi?

nie pękaj niedźwiedziu
pozdrówka
kru
--
.
User avatar
kruku
 
Posts: 3214
Joined: Tue Feb 25, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby Niedzwiedz » Thu Jan 15, 2004 11:51 am

Niewiem marcinie czy zmienie zdanie apropo odejscia z bractwa ale kto wie los pisze rózne scenariusze ,ty wiesz dlaczego chce odejsc .
a niezalogowałem sie bo niestety nie pamietam swojego hasła .
czesc
NIEDZWIEDZ
User avatar
Niedzwiedz
 
Posts: 21
Joined: Sat Oct 25, 2003 1:00 am
Location: JELENIA GóRA

Postby kruku » Thu Jan 15, 2004 11:58 am

a propos tematu wiecu - postaram się spisać nasze (WKS) propozycje do poruszenia na obradach. wrzucę toto na forum zamknięte. zabrałem się za to kiedyś, ale mi pary nie stykło..

oczywiście jeśli gwardia (albo inny bolkowski element) też ma jakieś pomysły na poprawę funkcjonowania bolkowskiej machiny, to na zamknięte forum poprosię ;)


do zobaczenia w lutym na zamku :)
kruku
--
.

PS. w sprawie zapomnianych haseł walcie na mejla (w moim profilu) - zmienię i wyślę nowe..
User avatar
kruku
 
Posts: 3214
Joined: Tue Feb 25, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby robroj » Thu Jan 15, 2004 11:17 pm

widze ze bedzie sie dzialo na zebraniu.. to chyba dobrze.. wyjasni sie spory wszelkie... osobiscie mam nadzieje iz po zebraniu udamy sie na uczte w oczyszczonej atmosferze... pozdrowienie dla calego wksu :smile:
ps. nie bede mowil niedziedziowi tutaj ze jest burakiem... on to wie :smile: ale mam nadzieje ze niedziesz dalej bedzie nasztm kapitanem - bo gdzie innego szukac takiego samego?

robroj
"Only Imperial stormtroopers are so precise"
robroj
 
Posts: 215
Joined: Fri Jul 04, 2003 1:00 am
Location: Jelenia Góra

Postby Wojtek » Wed Feb 04, 2004 11:19 pm

Robroju, przestań-że w końcu stukać w klawisze po pijaku, bo literufki wkradają Ci się okrutne. A z tego co wiem, to Niedźwiedziowi już chyba przeszło.
Wojtek
 
Posts: 52
Joined: Fri Oct 31, 2003 1:00 am
Location: Jelenia Góra


Return to Bractwo Rycerskie Zamku Bolków

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron