dzisiejszy stan Gwardyji

Bractwowe sprawki [archiwalne]

Moderator: kruku

Postby robroj » Mon Apr 19, 2004 10:34 pm

witam... jak kilka osob zauwazylo niedzwiedz na forum napisal ze jest zebranie... oto co z niego wyniknelo:
- Niedzwiedz nie jest juz kapitanem Gwardji
- nie ma konkretnej osoby Pelniacej Obowaizki Kapitana
- ja zajjmuje sie wyjazdami gwardji na turnieje i inne imprezy
- dziewczyny same sie rzadza, jednakze w sprawach zewnetrznych dalej podlegaja Gwardji
to chyba tyle (na ile pamietam)

szalom
"Only Imperial stormtroopers are so precise"
robroj
 
Posts: 215
Joined: Fri Jul 04, 2003 1:00 am
Location: Jelenia Góra

Postby bieszczadnik » Tue Apr 20, 2004 8:08 am

Nie wiem co tam zostało nawywijane z Niedźwiedziem ale jedno jest pewne odejście Niedźwiedzia będzie dużą stratą. trudno powiedzieć kto może prowadzić zbrojnych z wczesnego okresu. Sarmaci stanowią doborową grupę i chwała im za to. Jednak nasz zamek aż się prosi żeby grupa puszkarzy po nim grasowała. z pozdrowieniami
Bieszczadnik.
bieszczadnik
 
Posts: 25
Joined: Wed Mar 24, 2004 1:00 am
Location: bieszczady

Postby kruku » Tue Apr 20, 2004 11:40 am

mam nadzieję, że zmiany w gwardii nie oznaczają, że niedźwiedź da sobie całkiem spokój.. ale będzie okazja porozmawiać na żywo na bolkowie niedługo (m.in. w najbliższy weekend i w długi weekend majowy).

btw - słyszeliśmy że dziewczyny z jeleniej jadą do legnicy. a co z gwardzistami? będziecie na zamku 24go?

pozdrówka
kruku
--
.
User avatar
kruku
 
Posts: 3214
Joined: Tue Feb 25, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby robroj » Tue Apr 20, 2004 10:26 pm

witam.. a wiec.. niedzwiedz zostaje w Bolkowie - mowiac skrotem - odchdzi tylko z Gwardji - kochani czytajcie uwazniej co pisze :smile: kruku - nie wiem czy ktos bedzie 24 - wiem ze czesc dziewczyn jedzie do legnicy - ja tez tam sie zabralem.. wiem tez iz Ania (niedoszla) z nasza mala Karrolina beda w niedziele na zamku odebrac... chyba suknie - ja tam niewiem
propo kruku - niedzwiedtez chce z Toba porozmawiac.. wspominal o majowym weekendzie

to chyba wszystko w tej chwili

Monty pajtonowski robroj
"Only Imperial stormtroopers are so precise"
robroj
 
Posts: 215
Joined: Fri Jul 04, 2003 1:00 am
Location: Jelenia Góra


Return to Bractwo Rycerskie Zamku Bolków

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron