turnieje na zamku w bolkowie czy powinno być ich więcej???

Bractwowe sprawki [archiwalne]

Moderator: kruku

Postby pycek » Tue Jun 08, 2004 3:45 pm

moim zdaniem na zamku powinno odbywać się więcej inprez rycerskich co napewno zwiększyło by napewno popularnośc zamku , a co za tym idzie wpływy do kasy zamku (jeżeli takowa istnieje)
pycek
 
Posts: 5
Joined: Tue Jun 08, 2004 1:00 am
Location: kamienna góra

Postby kruku » Tue Jun 08, 2004 3:57 pm

świetny pomysł! :)

pozostaje tylko przekonać do niego bolkowski kwiat młodzieży, kasztelana-kustosza oraz podskarbiego..
User avatar
kruku
 
Posts: 3214
Joined: Tue Feb 25, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby Tomek » Fri Jun 11, 2004 8:40 pm

a to proste nie budiet bo kasztelan powoli wymięka i z tego co widzę to chyba już do tego nie ma serca
nie ma też ludzi w samym Bolkowie zainteresowanych takowymi imprezami bo aby przygotować taki turniej to trzeba trochę czasu temu poświęcić a to się wiąże z wizytami na zamku na które nie zawsze jest czas
User avatar
Tomek
 
Posts: 2404
Joined: Tue Aug 26, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby Arbor » Mon Jun 14, 2004 1:02 pm

Samo życie :smile:

Może gdyby był na Bolkowie ktoś konkretny z kim mozna byłoby się dogadać (nie chcę nikogo obrażać, ale jak dotąd nie spotkałem - co nie znaczy, że nie ma :smile: ) to może znalazły by się osoby (mam na myśli nas) które mają możliwości i zapał. Zdobyły by na to pieniądze z funduszy strukturalnych, bądź od sponsorów (tutaj też mamy możliwości spore) i zorganizowały nie jeden turniej.

Ale nie ma co gdybać :/ Smutek ogarnia.

-eee cytat był nudny i zbyt wyszukany-

Kłaniam!

_________________
Vale!

Arbor Boltze

Starosta
Zbrojnej Gwardii Zamku Bolczów

<font size=-2>[Ta wiadomość została zmieniona przez: Arbor dnia 2004-06-16 18:27]</font>
Arbor
 
Posts: 44
Joined: Thu Nov 13, 2003 1:00 am
Location: Janowice Wlk.

Postby robroj » Mon Jun 14, 2004 10:43 pm

Arborze...
mysle iz tym razem przekroczyles ramy dobrego wychowania.
Juz kilka razy dales popis swojego szczeniackiego zachowania i chwiejnosci emocjonalnej - jestem wyrozumialy.
Jednakze Twoje insynuacje odnosnie ludzi z bractwa uznaje jako jawna obelge tym bardziej zuchwala iz korzystasz z naszego forum... rozmawialm o tobie z Piterem na Czosze... mozecie miec problemy z zaistnieniem w RR co zreszta przekazal Ci na forum frehy.
Widze Ciebie bardziej jako polityka z bialo-czerowym krawatem pod marynarka... przemysl ta rade - jest za darmo.

z resztkami szacunku Robroj
"Only Imperial stormtroopers are so precise"
robroj
 
Posts: 215
Joined: Fri Jul 04, 2003 1:00 am
Location: Jelenia Góra

Postby Gregor » Mon Jun 14, 2004 10:59 pm

Arbor, ty juz lepiej sie nie udzielaj na zadnym forum na necie jezeli chcesz zaistniec w RR... taka mala dobra rada, wiem z doswiadczenia. Z tego co widzialem wczesniej, to juz niezle sobie wyrobiles zdanie, a wiedz, ze jak ciebie widza, tak potem patrza na reszte twojej ekipy... aaa i skoro macie takie uklady i kase, to czemu nie odbudujecie sobie tych ruinek ?
Gregor
 
Posts: 14
Joined: Wed Jul 09, 2003 1:00 am
Location: Chojnów


Return to Bractwo Rycerskie Zamku Bolków

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron