Czemu służą TURNIEJE RYCERSKIE???

Bractwowe sprawki [archiwalne]

Moderator: kruku

Postby niedzwiedzica24 » Wed Oct 06, 2004 11:35 am

Jaki jest cel turniejów?
Jeżdżę na turnieje od kilku lat i zauważyłam,że uczestnicy zajmują się w przeważającej większości prywatnymi sprawami innych uczestników - kto z kim, co, dlaczego, jak, po co, gdzie... Takie szerzenie plotek jest niesmaczne i przerażające.Normalnych ludzi, którzy przyjeżdżają na turnieje dla relaksu, odprężenia i oderwania się od własnych spraw codziennych, są odstraszani od uczestnictwa takimi rozmówkami. Ja osobiście czuję się zdołowana i obrażona!!! Nic takiego nikomu nie zrobiłam, żeby zasłużyć sobie na obgadywanie. Co kogo interesuje to z kim przyjeżdżam, czym itd. Piszę o tym na Waszej stronie, ponieważ takimi sprawami zajmują się w przeważającej większości ludzie z Waszego bractwa. Pozdrawiam niedzwiedzica24
niedzwiedzica24
niedzwiedzica24
 
Posts: 3
Joined: Wed Oct 06, 2004 1:00 am

Postby niedzwiedzica24 » Wed Oct 06, 2004 12:04 pm

Czy ktoś ma prawo wtrącać się w moje prywatne życie? NIE !!! Więc dlaczego to robicie??? Macie za mało własnych problemów? Moim zdaniem istnienie bractw rycerskich mija się z celem, na turniejach króluje pijaństwo i chamstwo. Nie łączcie tego z historią Polski, bo o tym co się działo w naszym kraju w średniowieczu nie macie bladego pojęcia.Nie podszywajcie się !!!
niedzwiedzica24
niedzwiedzica24
 
Posts: 3
Joined: Wed Oct 06, 2004 1:00 am

Postby kruku » Wed Oct 06, 2004 12:50 pm

witam,

koleżanka(?) niech kieruje swoje wyrzuty do konkretnych osób, najlepiej na priva. w innym przypadku proponuję od razu oskarżyć resztę społeczeństwa ;)

a tzw turnieje służą każdemu do czego innego. niektórym faktycznie wszystko jedno, byle się można było nawalić - obawiam się, że to temat na niekończącą się dyskusję, niekoniecznie tutaj (polecam frehę :P)

pzdr
kru
--
.
User avatar
kruku
 
Posts: 3214
Joined: Tue Feb 25, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby robroj » Wed Oct 06, 2004 3:27 pm

hmm troszke sie zdziwilem ilekko oburzylem.
niewiem kim jest niedzwiedzica24 (24 sugeruje wiek, ale wypowiedz jest napisana tonem nastolatki, tudziez E.Gorniak).
nie znam Ciebie wiec jest amlo proawdopodobne abym plotkowal na Twoj temat.. wybacz jesli cie uraze ale amm ciekawsze zajecia niz obsmarowywanie "lodowki" komukolwiek.
bylbym wdzieczny o sprecyzownianie oskarzen jelsi laska i skierowanie ich na priva nie na forum.
co do turniejow... to tez Cie musze rozczarowac... chodze wczesnie spac.. alkocholu duzo nie pijam bo znudzilo mi sie to, zabawiam niewiasty swoja osoba, zawsze mowie smacznego i dziekuje... jaki z tego wniosek? ze jezdzisz na jakies podejrzane turnieje albo przebywasz w zlym towarzystwie

bez urazy Robroj
"Only Imperial stormtroopers are so precise"
robroj
 
Posts: 215
Joined: Fri Jul 04, 2003 1:00 am
Location: Jelenia Góra

Postby Maelen de Witch » Wed Oct 06, 2004 3:52 pm

Ale ossso chozi...?

Ale wyskoczyła. Może niedźwiedzica24 pomyliła turniej rycerski z jakimś koncertem metalowym? Ja przepraszam metali ale najeździłam się trochę na takowe i wiem do czego ludzie są zdolni. :]

On 2004-10-06 12:35, niedzwiedzica24 napisał:
Piszę o tym na Waszej stronie, ponieważ takimi sprawami zajmują się w przeważającej większości ludzie z Waszego bractwa. Pozdrawiam niedzwiedzica24



To oskarżenia. A skoro tak to wypada powiedzieć kto i czego się dopuścił. Bo na razie to mi wygląda na bezpodstawne sianie zamętu. I jeszcze jedno. Kiedy wysuwa się zarzuty wypada przedstawić się z imienia i nazwiska a nie pseudonimu.

Może nie powinnam zabierać głosu. Wszak nie jestem w Bractwie. Ale nie podoba mi się jej ton.
Maelen de Witch
 
Posts: 5
Joined: Sat Oct 02, 2004 1:00 am
Location: śląsk/Irlandia

Postby bieszczadnik » Wed Oct 06, 2004 4:11 pm

Nie jest to najlepsze miejsce na tego rodzaju dyskuty.Jeżdżę dużo na turnieje i to po całej Polsce.Mam głupi zwyczaj przyglądania się ludzią z boku/zawsze się gdzies zaszyję i patrzę/Muszę stwierdzić,że problem poruszony przez niedźwiedzicę istnieje czego sam doświadczyłem na własnej skórze.Szczegóły są nieistotne, ale spowodowało to,że coraz bardzie nie mam ochoty przebywać miedzy ludźmi na turniejach.Doprowadzili do tego że muszę stać się samotnikiem.Wścibskość oraz zawiść niektórych przechodzi wszelkie granice.Może tego wszyscy nie zauważają ale tak jest.Możecie na mnie naskakiwać ale zdania nie zmienię - mam ku temu powody.Józef Pyclik.
bieszczadnik
 
Posts: 25
Joined: Wed Mar 24, 2004 1:00 am
Location: bieszczady

Postby Netka » Wed Oct 06, 2004 4:58 pm

A moze to nie cecha bractw rycerskich tudzież Bractwa Bolkowskiego, ale grup i subkultur ogólnie. Coż, taka jest cecha ludzka i niech pierwszy rzuci kamien...

A co do wypowiedzi autorki tematu... chyba lubi gdy o niej mowia. Po tym tekscie napewno wejdzie na jezyki kilku osob, ktore tak naprawde nie znaja jej i nawet nic o niej nie wiedza.
Kazdy ma jakies hobby, my lubimy odtwarzac wieki srednie i inne, a "Niedzwiedzica24" prowokowac w internecie.
User avatar
Netka
 
Posts: 817
Joined: Tue May 06, 2003 1:00 am

Postby niedzwiedzica24 » Thu Oct 07, 2004 7:13 am

Nie Kochani nie próbuję nikogo prowokować, chodzi mi o to,żeby niektórzy zastanowili się nad sobą, nad tym co mówią, o kim i dlaczego. Nie przedstawiłam się tylko dlatego żeby faktycznie nie wywołać burzy w internecie. Dziękuję Wam wszystkim,że się odezwaliście, ale najwyraźniej jeszcze nie trafiło to do odpowiednich osób(z Bractwa Bolkowskiego!). Bardzo lubie jeździć na turnieje, ale nie lubie jak ktoś bezczelnie za moimi plecami wymądrza się na mój temat nie mając bladego pojęcia o sprawie. Pewnie-można "olać"ludzi, ale dlaczego mam przed ludzmi uciekać,ukrywać się, dlaczego bez powodu czepiają sie mnie?-bo jezdze krócej niż ogół, bo w jakiś sposób wzbudzam zainteresowanie ludzi, bo jestem w miarę świeżym nabytkiem wśród Was, o którym nikt nic albo bardzo mało wie? Spowodowane jest to ciekawością i zwykłą zawiścią, że komuś coś się układa, coś się udało, że zmienił coś w swoim życiu i jest mu z tym dobrze.
Forum może nie jest najlepszym miejscem na takie tematy, ale w ten sposób nie rozpętam prywatnej wojny(bo naprawde tego nie chce), a do niektórych może coś w końcu dotrze. Ludzie - NA MIŁO|ć BOSK! - zajmijmy się sobą i własnymi sprawami, dajmy innym żyć własnym życiem, niech robią co chcą. Interweniujmy kiedy zaczną przeginać, ale nie wcinajmy się w ich PRYWATNE sprawy!!! Pozdrawiam niedzwiedzica24
niedzwiedzica24
niedzwiedzica24
 
Posts: 3
Joined: Wed Oct 06, 2004 1:00 am

Postby daria_makowska » Thu Oct 07, 2004 11:55 am

Z podobnych względów osobistych - w pełni popieram NIEDZWIEDZICE24. Podpisuje się pod tym o czym napisała. Być może jest to dla Was (wypowiadających się na forum) nie zrozumiałe, bo nie dotyczyło to Was osobiście, ale są osoby, które ten problem dotknął. Jest to bardzo przykre, ale faktycznie takie rzeczy mają miejsce właśnie między innymi w Waszym Bractwie.
Daria Makowska
daria_makowska
 
Posts: 1
Joined: Thu Oct 07, 2004 1:00 am
Location: bieszczady

Postby kruku » Thu Oct 07, 2004 8:03 pm

ja mam zdrową zasadę i towarzystwo obrabiające dupę innym staram się omijać szerokim łukiem. dzięki temu mam okazję cieszyć się przyjemniejszymi aspektami rymceriady.

jak już powiedziałem - prowadzenie tego tematu tutaj nie ma zbyt wiele sensu, bo paradoksalnie forum bolkowskie nie jest odwiedzane przez zbyt wiele osób z bractwa.. trudno więc liczyć na to że zarzuty dotrą w ten sposób do właściwych osób.
User avatar
kruku
 
Posts: 3214
Joined: Tue Feb 25, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby Tomek » Thu Oct 07, 2004 8:13 pm

nie wiem jak jest w Bractwie Bolkowskim ale w WKS-ie nie spotkałem się z zachowaniami które tu są napiętnowane, działamy już dość długo i znamy się nie od dziś a to o czym mowa już kiedyś przerobiliśmy i odcinamy się od tego jak najmocniej, potwierdzę tylko słowa Kruka i powiem że na prawdę nie wiem o co chodzi
User avatar
Tomek
 
Posts: 2404
Joined: Tue Aug 26, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby Wojtek » Sat Oct 16, 2004 12:45 am

"Naprawdę" piszemy łącznie.
ps.
a tak sobie zajrzałem...
nps!
Wojtek
 
Posts: 52
Joined: Fri Oct 31, 2003 1:00 am
Location: Jelenia Góra


Return to Bractwo Rycerskie Zamku Bolków

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron