Nowe bractwa

Bractwowe sprawki [archiwalne]

Moderator: kruku

Postby Balofy » Sat Oct 16, 2004 12:06 am

Witajcie zacni rycerze, bialoglowy i cala reszto :smile:

Zawitalem ja otoz na to forum, poniewaz zauwazylem, ze mozna sie tu tego i owego dowiedziec w interesujacyh mnie tematach od ludzi, ktorzy w "tym siedza" (bez skojarzen zadnych dziwnych :>)
Mianowicie, pytanie moje kieruje powiedziec mozna, w miare mozliwosci do szefostwa waszego bractwa, badz tez do ludzi w tych sprawach obytych.
Chodzi mi mianowicie o sprawe taka, jak wygladaly poczatki waszego bractwa, sprawy ze sprzetem, iloscia czlonkow i wogole wspomnieniami ogolnymi :smile:
Druga, bardzo wazna sprawa to pytanie, co trzeba zrobc by powolac do zycia nowe bractwo :smile:
Bylbm wdzieczny za podpowiedzi z zakresu prawa i administracji (jakkolwiek glupio to brzmi:) )wszystkich regul, rozwiazan stosowanych w bractwach, poprostu, wszystkiego co sie moze swiezym ludziom w tym zakresie przydac.
Mam nadzieje ze nie wyskoczylem jak przyslowiowy filip z konopii i ze wiekszosc czytelnikow zrozumie o co mi chodzi, a moze ktos sie nawet skusi by pomoc biednemu, zaczynajacemu szaraczkowi :smile:
Gdyby ktos zechcial udzielic mi odpowiedzi nie na forum podaje e-mail: sernar@wp.pl
Za wszelka pomoc bede niezmiernie wdzieczny
Pozdrawiam.
Balofy
 
Posts: 1
Joined: Sat Oct 16, 2004 1:00 am
Location: Warmińsko-mazurskie

Postby Arbor » Mon Mar 07, 2005 8:18 pm

Eh... Kope lat tu nie byłem :)

Na początku trzeba zebrac grupę chyba z 30 osób by zarejestrować Stowarzyszenie (bo tylko tak ktokolwiek będzie Was poważnie traktował).

Ale raczej polecałbym się dołączyć do istniejących bractw, jak Bolków, na którego forum wkroczyłeś :).

Pozdrawiam!
Arbor
 
Posts: 44
Joined: Thu Nov 13, 2003 1:00 am
Location: Janowice Wlk.

zakładanie

Postby Tomek » Mon Mar 07, 2005 8:58 pm

założenie stowarzyszenia nie jest wbrew pozorom takie kłopotliwe ale trzeba spełnić parę warunków:
pietnastu członków założycieli ( pełnoletnich ,polaków , niekaranych )
wybrany zarząd, i jeszcze coś tam
wypełnienie kupy papierzysków z sądu
i jak chcecie prowadzić działalność gospodarczą to 1500 zł. a jak nie to rejestracja jest darmowa

w formularzach będą zawarte wszelkie informacje

podpinanie się do kogoś raczej jest średnie, lepiej działać samemu choć zawsze można się kogoś już działającego poradzić
User avatar
Tomek
 
Posts: 2404
Joined: Tue Aug 26, 2003 1:00 am
Location: Wrocław


Return to Bractwo Rycerskie Zamku Bolków

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron