powiedzcie prosze co z turniejem we wrześniu

Bractwowe sprawki [archiwalne]

Moderator: kruku

Postby zapalniczek » Thu Sep 11, 2003 5:15 pm

wiwtam wszystkich! i pozdrawiam na wstępie!!

bo moi znajomi z Łodzi bardzo by chcieli na wrześniowy turniej przyjechac popatrzeć! już wszystko jest umówione do wyjazdu i teraz nie wiem .... nie chcę aby pojechali i sie zawiedli! pls help! naprawdę nie ma być publiczności?? hmmm...?
zapalniczek
 
Posts: 1
Joined: Thu Sep 11, 2003 1:00 am
Location: Łódź

Postby robroj » Fri Sep 12, 2003 12:34 pm

Oficjalnie nie ma turnieju.
Jednakze jak dwowiedzialems ie od Nidzwiedzia ma to byc podobno do mojowego... czyli jak beda ludzie to bedzie meele i inne atrakcje, trzeba wziasc ze soba namioty.
Tyle sie wowiedzialem od mojego kapitana.
Wiem ze Trollu z gorneslaskiej sie dopytywal wiec moze nas zaszczyci swoja osoba i nalesnikami:)
tak wiec tyle moge przekazac... oficjalnie nic nie ma ale jelsi ludzie przyjada tak sobie to napewno nikt ich nie wyrzuci...
"Only Imperial stormtroopers are so precise"
robroj
 
Posts: 215
Joined: Fri Jul 04, 2003 1:00 am
Location: Jelenia Góra

Postby kruku » Fri Sep 12, 2003 2:56 pm

a ja napiszę tylko że po weekendzie się okaże i pojawi się tu oficjalne i jedyne stanowisko bractwa ustalone na zebraniu zarządu..

pozdrawiam
kruku
--
.
User avatar
kruku
 
Posts: 3214
Joined: Tue Feb 25, 2003 1:00 am
Location: Wrocław

Postby robroj » Sat Sep 13, 2003 4:12 pm

chcialem sprostowac sowj poprzedni post... to co napisalem na temat "wrzesniowego"
otuz nie jest to OFICJALNE stanowisko Bractwa - aby nie bylo nieporozumien.
jak juz powiedzial kruku stanowisko oficjalne bedzie po tym weekendzie

Don Robroj
"Only Imperial stormtroopers are so precise"
robroj
 
Posts: 215
Joined: Fri Jul 04, 2003 1:00 am
Location: Jelenia Góra

Postby Tomek » Sun Sep 14, 2003 9:34 pm

otóż jestem świeżo po zebraniu i już wszystko wiem turniej wrześniowy będzie i owszem ale tylko jako spotkanie bractwowe. jest przewidziane walne zgromadzenie aby przedyskutować ważne tematy dotyczące działalności dotychczasowej jak i przyszłej więc będą rozmowy długie i miejmy nadzieje ze owocne a w czasie przerw będą strzelania z przeróżnej broni miotającej a jak komuś będzie mało to i miecze się znajdą. W niedzielę zaś szefostwo umyśliło zorganizować otwary turniej kuszniczy i łuczniczy gdzie startować może każdy nawet nie zrzeszony z żadnym bractwie byleby posiadał historyczny strój i takież uzbrojenie tyle jeśli chodzi o turniej. Przepraszamy wszystkich chętnych ale to jedyny termin gdzie możemy pozałatwiać sprawy związane z bractwem bolkowskim. Niemniej jednak już zapraszamy na turniej czerwcowy gdzie atrakcji będzie bez liku
User avatar
Tomek
 
Posts: 2404
Joined: Tue Aug 26, 2003 1:00 am
Location: Wrocław


Return to Bractwo Rycerskie Zamku Bolków

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron